Jeleniogórski parawaning

Fot. UMJG

Chcesz mieć fajny oryginalny parawan plażowy? Wykup wczasy, zgłoś się do ratusza, a potem przyślij kilka fotek z plażowania. Taką akcję promocyjną rozpoczyna właśnie jeleniogórski urząd. Mieszkańcy w ten sposób mogą dostać atrakcyjny gadżet, a wczasowicze w nadmorskich kurortach przypomną sobie o Jeleniej Górze, Karkonoszach i Termach Cieplickich. Właściciele parawanów zyskają przy tym szumny tytuł wakacyjnych ambasadorów Jeleniej Góry. 

Aby otrzymać pięcioczęściowy jeleniogórski parawan trzeba się trochę postarać. Akcja dotyczy tylko mieszkańców Jeleniej Góry. Należy zgłosić się mailowo na konkursy@jeleniagora.pl i przedstawić potwierdzenie na minimum tygodniowy, wykupiony nocleg lub zorganizowany pobyt nad morzem. W mailu zwrotnym przesłana zostanie informacja, jak odebrać parawan. Liczba parawanów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia. Ważne jest, że nadmorska rezerwacja uprawnia do odebrania jednego parawanu.


Organizatorzy zachęcają, aby wrzucać zdjęcia lub filmik z pobytu nad morzem, gdzie w tle będzie jeleniogórski parawan. Należy je potem udostępnić na facebooku lub instagramie i oznaczyć hasztagiem #WakacyjnyAmbasadorJeleniejGóry i #MiastoJeleniaGóra. To warunek, aby po powrocie otrzymać certyfikat wakacyjnego ambasadora Jeleniej Góry oraz gadżet – niespodziankę.
 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.