Jeleniogórzanki wśród najpiękniejszych Dolnoślązaczek

Fot. Organizator konkursu

Nikoletta  Środecka, absolwentka Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze znalazła się wśród półfinalistek konkursu Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020. W konkursie Miss Dolnego Śląska 2020 Jelenią Górę reprezentuje Klaudia Flisak. Po 6 sierpnia dowiemy się, czy jeleniogórzanki weszły do finału.

Wśród kandydatek znalazły się reprezentantki powiatu zgorzeleckiego: Magdalena Majda z Pieńska, Wiktoria Sawicka ze Zgorzelca i Martyna Wojciechowska z Bogatyni.

Natomiast o tytuł najpiękniejszej nastolatki powalczy Klaudia Kujawa z Pieńska.

Lubań w konkursie Miss Dolnego Śląska 2020 reprezentują dwie kandydatki: Adrianna Kowalczuk i Klaudia Kudzia.

W półfinale konkursu są z naszego regionu także mieszkanki Bolesławca i powiatu bolesławieckiego, Lwówka Śląskiego oraz Kamiennej Góry .

O koronę Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020 walczy 181 kandydatek. O tytuł Miss Dolnego Śląska ubiega się 115 kandydatek z rocznika 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Dolnego Śląska ubiega się 66 kandydatek z rocznika 2002-2006.

Za kandydatkami są nagrania w studio fotograficznym. Prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom będą mogły je zobaczyć, ponieważ materiały są również udostępnione w social mediach konkursu. Oprócz werdyktu jury kandydatki mogą uzyskać awans przez głosowanie w internecie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missdolnegoslaska.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po dwie kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury. Konkurs Miss Dolnego Śląska odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisja gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat.

klaudia kudzia  (2).jpg
klaudia kudzia  (1).jpg
nikoletta Środecka.jpg
adrianna kowalczuk  (2).jpg
adrianna kowalczuk  (1).jpg
Flisak-Klaudia_SMS.jpg

Komentarze (7)

Uroda przeminie ,$ upadnie tylko złoto>://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-05/rynki-swiatowe-goraczka-zlota-i-niechec-do-dolara/?ref=aside_najnowsze

Nowe Beemki też lubi

Zdjęcie nr 3 jeszcze ok reszta pasztety

Przeglądając zdjęcia - nastała ostatnio, jakaś moda na charakterystyczny model urody, a'la Madonna, mnie on się nie podoba - ale cóż, są gusta i guściki...

Kon by sie uśmiał. Tobie POdobaja sie kobiety ala Nadieżda Krupska.

Osobiście nie znam Krupskiej, ale znam dwie Beaty, Kempę i Mazurek - słusznej urody w/g Twoich kanonów prawicowego piękna...

I tak nie zrozumie... :)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.