Kabaret Moralnego Niepokoju rozbawił jeleniogórzan

Kabaret Moralnego Niepokoju rozbawił jeleniogórzan

Ponad 1200 widzów oklaskiwało w sobotę (3 lutego) Kabaret Moralnego Niepokoju, który w hali przy ul. Złotniczej wystąpił z najnowszym programem „Maj zaczyna się we wtorek". Na scenie zobaczyliśmy: Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Przemysława Borkowskiego, Rafała Zbiecia oraz Agatę Wątróbską.

Zgodnie z zapowiedziami w programie nie było polityki, było za to mnóstwo humoru, skeczy i sytuacyjnych, i słownych. Widzowie dowiedzieli się m.in. jak zaplanować wakacje i nie zwariować (wybór towarzystwa do odpoczynku może przynieść zaskakującą wiedzę). Kabareciarze doradzili także, jak spędzić czas podczas podróży z rodziną (znakomita gra w skojarzenia) oraz jak zareagować, gdy ojciec – wdowiec znajduje sobie dziewczynę o 30 lat młodszą. Nie zabrakło lubianego skeczu o przesłuchaniu meneli przez policjantów („za Tuska lepsze były relacje na linii państwo- menele”) oraz sceny o wizycie ojca u syna z podsumowaniem „w zasadzie to mi wszystko jedno...”.
Rozmowę z liderem kabaretu Robertem Górskim przeczytacie w najbliższym numerze „Nowin Jeleniogórskich” (z 6 lutego). Artysta zdradza m.in. kiedy będzie III sezon „Ucha prezesa” oraz z czym kojarzy mu się Jelenia Góra.

Kabaret Moralnego Niepokoju JG (5).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (7).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (9).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (10).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (11).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (13).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (15).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (16).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (17).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (19).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (20).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (21).JPG
Kabaret Moralnego Niepokoju JG (24).JPG

Komentarze (3)

,, za moich czasow to byla kultura.Pamietam jak sp.Edward z Karpacza
przywozil zaprzegiem konnym do Teatru swoje corki Janine i Gienke

Jak wygrają wybory i zmienią Konstytucję,to Górski pierwszy pojedzie do nowej Berezy w kibitce.Doobrze ,że tylko tak .Bo za obrazę, UNa kula w łeb.

Sami ludzie staży i w średnim wieku zero młodych.Młodzież to nie wie co to zabawa lubią tylko grać na kompach w gry i nie mieć mózgu i srać pod siebie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.