Kaczyński w Bolesławcu, czyli powiało kampanią

Fot. Łukasz Płocki

Tłumy mieszkańców Bolesławca przyszły na niedzielne spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim.

Sala Bolesławieckiego Ośrodka Kultury pękała w szwach. Prezes PiS-u długo mówił o sytuacji Polski. Plusów zauważył niewiele, za to przekonywał, że kraj nie może dalej iść w kierunku, w którym prowadzi go Donald Tusk. Przyznał, że gospodarka rozwija się, ale nie tak szybko, jak mogłaby. Ze swojej strony obiecywał niemal wszystko: bezpłatną służbę zdrowia, przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego, likwidację gimnazjów itd. Wszystko to pod jednym warunkiem – wygrania przez jego partię wyborów. Wszystko to przy aplauzie licznie zgromadzonych zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Niżej galeria zdjęć ze spotkania.

LP29092013_8385.JPG
LP29092013_8398.JPG
LP29092013_8399.JPG
LP29092013_8402.JPG
LP29092013_8412.JPG
LP29092013_8440.JPG
LP29092013_8462.JPG
LP29092013_8487.JPG
LP29092013_8500.JPG
LP29092013_8527.JPG
LP29092013_8537.JPG
LP29092013_8548.JPG
LP29092013_8549.JPG
LP29092013_8561.JPG
LP29092013_8575.JPG
LP29092013_8586.JPG
LP29092013_8598.JPG
LP29092013_8606.JPG
LP29092013_8607.JPG
LP29092013_8613.JPG
LP29092013_8617.JPG
LP29092013_8623.JPG

Komentarze (32)

obiecanki cacanki... tyko mi władze dajcie, to wszystko wam dam - tylko dajcie mi władzę

A ja tam oglądam w Polsacie jak Adolf wygrał wybory i to ta sama historia z naszym paranoikiem.

Konkretnie to historia Polski nie zaczęła się 18 czerwca 1949, gdy na świat przyszli Wódz Jarosław i brat Męczennik Lech. Jak nie widzisz w retoryce PIS i prezesa podobieństw do Narodowego Socjalizmu, NIKT NIE MÓWI O HITLERYZMIE!!!, to porównaj odwoływanie się obu ugrupowań do haseł zarówno nacjonalistycznych, jak i socjalnych. I jednych i drugich trudno zaklasyfikować jako prawicę czy lewicę. Pamiętasz marsze z pochodniami, zrywanie obrad Reichstagu, usuwanie wewnętrznej opozycji, monopol na patriotyzm, konserwatyzm społeczny i socjalizm gospodarczy, straszenie urojonym wrogiem i zwalaniem na wroga całej winy, opowieści o wrogich, syjonistycznych mediach... tak było w latach 30tych w Niemczech. Coś Ci to przypomina???

POniosło cię POmatołku, jak Niesiołowskiego.

Wszyscy będą młodzi ,bogaci i zdrowi,czyżby już ludzie zapomnieli co wyprawiał jak był premierem?

Zapomniałeś chyba ze faktyczne rzady PiS trwały 13 msc.Były to rzady koalicyjne .Pis nie miała takiej wiekszości jak ma obecnie PO.Wylicz lepiej czego naobiecywał TUSK i co zrealizował ?

Zrobił dużo dobrego! Bali się Go łapówkarze, złodzieje, SB-cy i TW. Stąd strach kanalii wszelkiej maści przed Jego powrotem i ta obrzydliwa nagonka mainstreamu! Polacy już na szczęście nie dają się nabrać na idiotyczne straszenie PiS-em.

Przewaga osób starszych a prezes obiecuje powrót do komuny ale to se ne wrati.

Oj powiało, powiało... Widmo krąży po Polsce. Wystąpienie prezesa to nowy manifest komunistyczny. Tęskniącym za dobrodziejstwami minionego ustroju, dać obietnicę, że będzie jak dawniej. Wszystko za darmo, jedna partia jeden naród, zabrać bogatym dać biednym, a myślący inaczej to wrogowie Polski (ustroju). Bez wrogów "bohaterom" trudno żyć. Prawicowa partia z najbardziej rozbuchanym i roszczeniowym podejściem do funkcji państwa. Ewenement na skalę światową. Wmawianie biednym, niezaradnym i pogubionym, że są solą tej ziemi, a ci którzy biorą swój los we własne ręce, to oszuści, kombinatorzy i kandydaci do puszczenia w skarpetkach. Urawniłowka w dół. W miernocie siła. Pokrzywdzeni wszystkich województw, łączcie się. Czysty komunizm ubrany w ornat. Prezes to inteligentna osoba. Straszne jest to, że są tacy, którzy WIERZĄ, że inteligencja ta, jest w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

Ciemny lud kupi wszystko, sczegolnie ze jaroslaw polske zbaw nie umie nic innego tylko pokazac motlochowi wirtualnego wroga: niemca, ruska czy tuska motloch jest zadowolony bo nagle okazuje sie ze jest ktos kogo "spodka kara" i "jarek zalatwi tak zeby bylo cacy" trzeba tylko kupic w prenmeracie gazety polskiej, najnowsza super turbo wersjie Bialej Ksiegi Zamachu Smolenskiego za jedyne 10,99 plus vat.

...to w sumie na co kandydatem jest gliński bo chyba ostatnio szukaja selekcjonera siatkarzy a wakat na trenera pilkarzy w naszym kraju jest stale otwarty takze nic tylko wysuwac kandydature...

Uderz w stół, a leming sam się ujawni..."Brawo Jasiu"-teraz tylko ucałuj portret wielkiego triumwiratu (słowo dla leminga trudne-lecz do znalezienia "w sieci")putina, tuska i komora... (świadomie z małej litery).

napisz co z tego co napisalem nie jest prawda, a co do calowania to chyba jest dzisj dzien chlopaka tazke zycze powodzenia - slyszalem ze Adam H. (o niemiecko brzmiacym nazwisku...) ma duzo do zaoferowania w kwestii miłosnych uniesień...

Naucz się ćwoku,pisać nazwiska z dużej litery,jesteś kreaturą propagandy,ale jak ci kredytu zabraknie,pójdziesz na ławkę do Rancha..a może na prawdziwego pensjonariusza do psychiatryka do Bolesławca,czego ci życzymy,LUDZIE z JG,uważaj!!!!

I pilnuj żony,bo pójdzie w dym:)

święty natychmiast!!!

Póki co - mam obiecane, że jak oddam wszystkie moje oszczędnosci zgromadzone w OFE, to rząd będzie mógł zapożyczyć się jeszcze na 100 mld - którą to kasę będę musiał ja potem zwracać przez lata z odsetkami. Czyli zabiorą mi oszczędności a ja w ramach rewanżu spłacę za nich kredyt - to jest czystej wody komunizm - i to się dzieje tu i teraz pod obecnymi rządami. Pozwolę sobie powtórzyć za Szanownym Jubilatem - Prezydentem RP Lechem Wałęsą: "nie o take Polske walczyłem". Nie o takie królestwo i nie o takiego króla.

Fafl...Kaflik - milcz. Nie siej spamu.

Jarosław nie jest inteligentny a jeżeli już to inaczej.Tak jak mój kot.Ale mój kot nigdy nie zamruczy jak będę miał stłuczkę ,że to wina Tuska.Bo moj kot nie jest paranoikiem.

WIDZE ZE MAMY ZAGORZALEGO ZWOLENNIKA DZIWACZKI KACZKI LOGUJE SIE PO KILKANASCIE RAZY I WKLEJA MINUSU IDIOTA

Panie dziennikarzu, to ma być informacja czy komentarz? Bezstronne to to nie jest, czyli zaprzeczenie sztuki dziennikarskiej. Wszędzie gdzie pojawiają się politycy powiewa kampanią, to chyba zrozumiałe.

Faktycznie cienka ta recenzja.Redaktor był czy tylko słyszał co było mówione?

Ze zdjęć wynika, że Bolesławiec jest miastem starców, średnia wygląda mi na trochę 65+, kilkoro młodych to zapewne ochrona prezia.

Świat wg. Nowin:
Kaczyński w Bolesławcu - polityka,
Czernow na Chojniku - turystyka. :)

... na 12. zdjęciu radny Rafał Piotr Szymański na kolanach notuje tezy Prezesa... +100 wazeliniarstwa...

Faktycznie niesamowite - Radny z Prawa i Sprawiedliwości w pierwszym rzędzie na spotkaniu z Prezesem Kaczyńskim.

... nie przesadzaj - nic niesamowitego - zwykła wazelina, tak typowa dla biernych, miernych, wiernych...

dobrze że jesteś i pilnujesz. Radny Prawa i Sprawiedliwości musi mieć się na baczności widząc że go obserwujesz.

kaczyński pewnie przyjechał zarezerwować sobie miejsce w szpitalu :P

A posłanka Machałek jakaś nerwowa była na tym spotkaniu. Powinna wrócić do nauczania w szkole, bo polityka jej nie służy.

Przecież do Tworek miał bliżej,chyba,że tam nie ma miejsc albo mają za słabe leki!

Moralność Prawa i Sprawiedliwości. W powiecie lwóweckim(dolnośląskie) w kadencji 2006-2010 radnym i starostą był Artur Zych PiS z Wlenia, a liderami powiatowego PiS były senator Rafał Ślusarz( wcześniej UPR) z Gryfowa Śląskiego(Może Ślusarz wyjaśni w jaki sposób i za ile przejął ( prawie za darmo) w Gryfowie budynek po ogrodnictwie, obecnie obok marketu Sawczaka, ponoć gmina-ZGKiM wydał prawie 150 tys. zł. na remont tego budynku a było to w połowie lat dziewięć-dziesiątych) i były wicewojewoda dolnośląski Roman Kulczycki z Lwówka Ślaskiego (chyba że inne mają legitymacje bo będąc przy władzy senator Ślusarz i Kulczycki wicewojewoda a Dorn PiS szef MSWiA i premier Kaczyński Jarosław utrzymywali postkomucha, byłego sekretarza PZPR, z wykształcenia politologa, wodzireja Olgierda Poniźnika SLD z Gryfowa Śląskiego na stanowisku dyrektora szpitala-sanatorium MSWiA w Cieplicach-Jeleniej Górze).
Oni w koalicji z PO- wicestarosta i PSL przewodniczący rady rządzili- zlikwidowali publiczny szpital i przekształcili go w spółkę, a szef PiS Jarosław Kaczyński wszem i wobec głosił i głosi że PiS jest przeciw przekształceniom-komercjalizacji szpitali, przy okazji wyrolowali pielęgniarki i pracowników szpitala z blisko 1,8 mln zł. funduszu socjalnego.

PIS come back please!!! It is enough POhorror!

Do pesymistów. O co wam chodzi? O siedzeniu na 4 literach i nic nie robieniu? Lemingi POtrafią krytykować wszystko i wszystkich. A może chcecie by było jak było? Tonący próbuje ruszać rękami w nadzieji że to go uratuje.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.