Kłamczuchowi grozi do 8 lat więzienia

Kłamczuchowi grozi do 8 lat więzienia

34-latek złożył zawiadomienie o kradzieży pojazdu o wartości 25 tysięcy złotych, który najprawdopodobniej porzucił w stanie uszkodzonym na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego podejrzanego o złożenie fałszywego zawiadomienia o przestępstwie oraz złożenie fałszywych zeznań.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 26 września 2020 roku zgłosił się do jednostki policji i złożył zawiadomienie o kradzieży jego pojazdu o wartości 25 tysięcy złotych. Do przestępstwa miało dojść w Jeleniej Górze. Z zeznań 34-latka wynikało, że w nocy z 25 na 26 września 2020 roku wraz z kolegami bawił się w jednym z jeleniogórskich lokali, a następnie po jego opuszczeniu stwierdził, że jego auto zniknęło.
Policjanci po weryfikacji kilku informacji podanych przez zgłaszającego, a także analizy nagrań z kamer monitoringu oraz uzyskanych w tej sprawie informacji ustalili, że zgłoszenie jest nieprawdziwe. Wkrótce potwierdzili również, że nie doszło do żadnej kradzieży, a jego pojazd został porzucony w stanie uszkodzonym na jednej z ulic w mieście. Tam też go policjanci odnaleźli.
34-latkowi za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie i złożenie fałszywych zeznań grozić może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
 

Komentarze (17)

Ile grozi butaprenowi Terleckiemu za cpanie i ru.cha.nie nieletnich?
Terlecki to jest przykładowy pisowski debil któremu butapren przeżarł mózg.

Widac znasz to z autopsji

A gwałciciel czy pedofil dostanie 5. POLSKA.

Hitler Kaczyński założył ciemne okulary #13grudnia1981
Będziesz wisiał dyktatorze.

powiat lubanski, i wszystko jasne.

Nazi socjaliści pisbolszewicy obudzili Titanica.
Za sterami statku podczas największej w dziejach covidowej burzy trzymają starca, oszalałego z nienawiści hitlera Kaczyńskiego, który nigdy nie prowadził nawet motoroweru.
Los tej jednostki jest przesądzony ...

młodzieżówka Konfederastów (pryszczaci korwinoonaniści), znani również pod nazwą "kuce", ganiają po Jeleniej Górze.

hahahaha a jak rozj****iesz pieszego na pasach to dostajesz może ze 3 lata. kraj z g*wna.

Oto bankructwo kulawego kanciarza. Bez trybu, na FB (!), jako w sumie nie wiadomo kto (wicepremier? wódz?), ze znaczkiem Polski Walczącej w świątecznie odłupieżowanej klapie woła na pomoc kibolskich nazioli z różańcami bojowymi. Czyżby policjanci nie chcieli pałować kobiet, swoich sióstr, dziewczyn, żon?
Kasa pusta, bunt w szeregach, wyborcy ze wsi wqrwieni "piątką". Szaleje pandemia, którą zostawili bez kontroli na wakacje, a potem w szkołach. Respiratory się kończą, sanepid pyta o masowe pochówki na cmentarzach komunalnych. Wtem! Genialny plan przykrycia pandemii wymknął się z pod kontroli niczym mocz na łódce. Nagle okazało się, że setki tysięcy ludzi w całej Polsce, także w małych miasteczkach, nie pozwoli, aby stary odklejony dziaders fundował im tutaj Salwador czy inną Maltę. Nie chcą mieć gorzej niż nawet Iran.
Przegrałeś, dziadu. Ostał ci się jeno stan wojenny. A potem sąd. Powszechny. Staniesz tam jako zwykły przestępca, podżegacz i szef dojnej mafii. I zawiśniesz. Pewnym jest że smród twojego truchła nie rozejdzie się po królewskim Wawelu. Dość jednego tam.

Mam taki prywatny zwyczaj od dawna - co rano sięgam po smartfon, włączam szybko wifi i sprawdzam powiadomienia.
Kiedyś się doczekam - zakładam, że będzie WIELKIMI LITERAMI na każdym portalu.
Na czarnym tle...

Wtedy w bamboszach popędzę do kiosku po cały zestaw gazet.

Na pamiątkę.

I jak nie piję to będę cały dzień pił.

Hitler Kaczyński samego początku czerpie pełna garścią z doświadczeń NSDAP.
Co najmniej od 1992 i hasła Olszewskiego "obudź się, Polsko".
To też natychmiast skojarzyło mi się z hitlerowskim słynnym zdaniem Adolfa Hitlera :

"Deutschland, erwache"

Historia nas ostrzega zanim znowu rozpalą w piecach.

Ty czekista twoi sąsiedzi mają już ciebie serdecznie dość. Po tym jak zaszczany leżałeś pod drzwiami swojego mieszkania a siki twoje spływały po schodach,to już przesadziłeś. A twoja mańka dalej nie odebrała od sąsiadki tego sztucznego penisa, i gdzieś się ostatnio ukrywa,po tym jak rozśpiewana i pijana wracała od tej grubej koleżanki z trzeciego piętra.

A tak na marginesie spytam ciebie poco twojej mańce taki wielki sztuczny penis? czyżby mniejszych nie było?

Ty lepiej chłopie przestań chlać te tanie wina bo ta twoja mańka na pewno ciebie zostawi i wtedy całkiem zwariujesz.

Super.A potem wróci PO i znowu będzie sprawiedliwie:wielki h.. wszystkim po równo.Dostaniemy na utrzymanie kilka tysięcy nierobów z afryki a na twarzy Merkelowej zagości w końcu promienny uśmiech bo w Polsce zapanuje demokracja:(

I jeszcze wywalmy w kosmos cały ten kościół katolicki.Po co nam on?Przecież i tak islam tu przyjdzie razem wolnością z zachodu.A wtedy kobiety wreszcie będziecie wolne i sprawiedliwie traktowane.Naprzód,na ulicę!p***..
. na Was liczą!

Hitler Kaczyński i krzyworyj Moravitzky zabili 236 Polaków. Gdzie są respiatory od szumowskiego, i handlarza bronią który pracuje dla przestępczej Agencji Wywiadu?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.