Klasa okręgowa - podsumowanie kolejki

W meczu zamykającym 9. serię spotkań w klasie okręgowej Chrobry Nowogrodziec skromnie pokonał Olimpię Kowary 1:0.

Spotkanie w Nowogrodźcu stało na dobrym poziomie. Oba zespoły skupiały się na grze w piłkę, ale w pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola. Mecz nabrał rumieńców od 63. min kiedy dośrodkowanie Trzonka z prawej strony boiska z bliska zamknął Murdza i gospodarze wyszli na prowadzenie. 5 minut później Szaraniec nogami odbił strzał Padewskiego. Zmarnowana okazja mogła zemścić się na miejscowych w 85. min, lecz uderzenie kolasy z ostrego kąta obronił Golba. Ostatnie słowo mogło należeć do Romana, ale piłka po jego efektownym strzale nożycami minęła słupek twierdzy Szarańca.

Komplet wyników:

Automatyka Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki 3:0 (0:0)
Łużyce Lubań – GKS Raciborowice 2:1 (1:1)
Twardy Świętoszów – Nysa Zgorzelec 5:2 (2:0)
Granica Bogatynia – Piast Zawidów 2:0 (0:0)
Chrobry Nowogrodziec – Olimpia Kowary 1:0 (0:0) - ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ
Cosmos Radzimów – Sparta Zebrzydowa 2:1 (1:1)
Czarni Lwówek Śl. – Gryf Gryfów Śl. 3:1 (3:1)
Mecz Włókniarz Mirsk – Orzeł Lubawka nie odbył się (gościom zepsuł się środek transportu).

Następna kolejka (4/5 października): Nysa – Czarni, Lotnik – Włókniarz, Olimpia – Automatyka, Sparta – Gryf, Cosmos – Łużyce, Orzeł – Granica, GKS – Chrobry, Piast – Twardy.