Kobiecy listopad w Nowym Rynku

Kobiecy listopad w Nowym Rynku

Jeleniogórzanki postawią na samorozwój i przejdą urodowe metamorfozy. W listopadzie odbędą się kolejne bezpłatne spotkania Strefy Kobiet w Nowym Rynku. Tematami trzech warsztatów będzie organizacja pracy i planowanie wydatków, asertywna komunikacja oraz jasne i ciemne strony zabiegów kosmetycznych. W tym miesiącu pojawi się również atrakcja dla panów. 12 listopada mężczyźni będą mogli wygrać modową metamorfozę o wartości 1000 zł z marką Lancerto. Pierwsze spotkanie już dziś (8 listopada). Wstęp wolny – zapisy trwają. 

Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już dziś (8 listopada), doradca finansowy Weronika Kołbuc poprowadzi warsztaty, podczas których wytłumaczy uczestniczkom, jak organizować pracę i planować bieżące wydatki. Dodatkowo panie staną przed szansą wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera i wizażysty odmieni swoje oblicze. Z kolei stylistka personalna Nowego Rynku zaprosi na indywidualne zakupy. Podczas spotkania przedstawi trzy propozycje stylizacji – biznesową, casualową i wieczorową. Całość rozpocznie się o godz. 18.00.

Druga listopadowa Strefa Kobiet odbędzie się 12 listopada (godz. 16.00). Tym razem na wydarzenie zaproszone zostaną zarówno panie, jak i panowie. Uczestnicy wezmą udział w wykładzie z asertywnej komunikacji, który poprowadzi trener rozwoju osobistego i zawodowego Aneta Wątor. W centrum uwagi będzie również moda męska – marka Lancerto zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję jesień/zima. Następnie zachęci do udziału w konkursie, w którym jeden z panów wygra modową metamorfozę o wartości 1000 zł.

Z kolei 22 listopada Małgorzata Ruprich, wykładowca akademicki w zakresie biznesu, marketingu w branży kosmetycznej i medycznej, przedstawi „jasne” i „ciemne” strony zabiegów upiększających. Panie dowiedzą się między innymi po czym rozpoznać, czy trafiły do dobrego gabinetu kosmetycznego. Początek o godz. 18.00.

- W natłoku codziennych obowiązków warto znaleźć chwilę tylko dla siebie, spędzić czas w kameralnym gronie, złapać oddech, dowiedzieć się nowych rzeczy. Strefa Kobiet jest miejscem, które to umożliwia - mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.
- W listopadzie nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych spotkań, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku od Cukierni Sowa. Warto być z nami – dodaje.

Podczas spotkania dzieci uczestniczek będą mogły znaleźć się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Zgłoszenia można przesyłać na adres: nowyrynek@strefakobiet.com.pl. 

Komentarze (1)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.