Kobietę z laptopem napadli nocą

Kobietę z laptopem napadli nocą

Przypadkiem natknęli się na wracającą w nocy po pracy 42-letnią kobietę. A że jeden z bandytów miał nóż, postanowił pomachać „kosą” i zabrać niewieście laptopa. W tym czasie drugi mężczyzna stał na czatach. Niedługo po napadzie obaj zostali schwytani.

Przestępczy wypad 28- i 16-latka na miasto był chyba przygotowany. Starszy bandyta oprócz noża zaopatrzył się też w kominiarkę. Kobieta sterroryzowana nożem oddała komputer,a sprawcy uciekli. Poszkodowana od razu jednak powiadomiła policję. W miasto ruszyło kilka patroli. Jeden z nich szybko namierzył sprawców. Byli niedaleko miejsca zdarzenia.
Na widok radiowozu zaczęli jednak uciekać, a jeden z nich wyrzucił laptopa w krzaki. Starszemu sprawcy grozi kara minimum 3 lat więzienia, a nastolatek trafił do policyjnej izby dziecka. Odpowie przed sądem rodzinnym.

Komentarze (6)

I jak tu bezpiecznie można chodzić po ulicach ?

Nie niewieście, tylko niewiaście redaktorku.

a kto w tych czasach chodzi z laptopem w nocy

Prawdopodobnie nocą chadzaja z laptopem szpiedzy,i te szpiegi so z innej planety , mało tego to jeszcze z innej galaktyki.Co w nocy zauważo ,zapisujo ,napewno kodujo tyż!!! Wysyłajo tajne informacje w przestrzeń galaktyczno .To wszstko odbywa się przez tajny kanał burzowy , koło Grzybka , po prawo za mostem na godz. 4/PO AMERYKAŃSKIEMU/,i ten młody bohater obcej cywilizacyji, przspieszył przekazanie tajnych danych o zawartości asfaltu w asfalci wyrzucając w przestrzeń galaktyczną w krzaczory miejskie nieznazego pochodzenia koder /zwany przez ziemianów -Lap- na topie/.Zapewne niewiasta tyż brała w tym udział bo posiadała w ciemną noc ziemską lap- to- i- paaa!!!!.W gronie tajnych naukowców doszły my jako ludziska do wnioska że: trza zrobić na kobicie sekcje,co by udowodnić że ona jest :abo nasza ,abo obca .I znów cholera bedzie ziemsko-polska afera????!!!!!!!!

Pokroić ichnych chopów ,bo one majo w sobie czipy/abo po kosmicznemu ci.....y/,i trza to ze nich wyjąć ,bo powiadomio swoich w czwartym rozmiarze i bedzie dym na cało galaktyke,zaś po zabiegu wysłać ich karnie do bauera na pole minowe,obaczym jakie bedo miały miny bez cipów w szczerym polu!!!!A ja ich widziałem s-Tadkiem jak leciały w kierunek marketa.!!!!

Ja w latach 60 tych nie szedłem tą ulica ,tylko pełzałem tak byłem naprany, przez bandycką wódę!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.