KOD organizuje kolejny protest

KOD organizuje kolejny protest

Jeleniogórski Komitet Obrony Demokracji zaprasza na kolejna demonstrację w proteście przeciwko dewastacji Polski, niszczeniu demokracji, deptania konstytucji, wprowadzania dyktatury. Tym razem protest zaplanowano na Placu Ratuszowym. 

 

Bardzo serdecznie zapraszam 14. grudnia 2017 na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze na godz. 19.00 do wsparcia ogólnopolskiej demonstracji pod nazwą "STOP DEWASTACJI POLSKI". Jeżeli nie zgadzasz się na dalszą dewastację Polski, niszczenie demokracji, deptanie konstytucji, wprowadzanie dyktatury, jeżeli czujesz się patriotą, Polakiem, Europejczykiem - BĄDŹ Z NAMI. Zaproś rodzinę i znajomych. Stańmy wszyscy razem jako ZJEDNOCZONA OPOZYCJA, która nie godzi się na kaczyzm. Wzywamy partie opozycyjne, organizacje, stowarzyszenia oraz wszystkich bez względu na zapatrywania polityczne, wyznanie, orientację seksualną BĄDŹCIE Z NAMI W JEDNOŚCI SIŁA. Wszyscy bądźmy organizatorami tego wydarzenia. Zabierzcie flagi, hasła, znicze i białe róże” - tak do udziału w proteście zachęca Krzysztof Moździerski, szef KOD w Jeleniej Górze.
Podobną akcję protestacyjną zaplanowano na Rynku w Złotoryi (także 14 grudnia o godz. 19.00). Tutaj organizatorem jest ruch społeczny Akcja Demokracja. – To moment próby i ostatni dzwonek. Prędzej czy później PiS zapłaci polityczną cenę za niszczenie demokracji. Władza obawia się protestu. Dlatego też tak długo przeciągali prace nad ustawami. Wiedzą, że gdy zimno i święta za pasem, trudno nam protestować. Trudno, ale trzeba. Bo to czas próby dla nas i dla Polski – tak działacze Akcji Demokracja zachęcają do wzięcia udziału w protestach. Apelują jednocześnie, by nie używać żadnych flag ani emblematów partyjnych.

Komentarze (49)

A może tak po prostu wzięli by się do roboty i jakiś program przygotowali ... potem się dziwią, że PiS ma wszystko, jak to takie chłopki-nieroztropki..

Zastanawiam się co kogo obchodzi, że jakaś niszowa kilkuosobowa organizacja robi znowu jakiś protest. Po co o tym pisać za każdym razem? Dlaczego nie piszecie, że klub Lotnik Jeżów Sudecki organizuje kolejny trening piłkarski? Grono odbiorców tej wiadomości, zainteresowanych nią, jest podobne.

ciebie najwyraźniej obchodzi i to bardzo, skoro piszesz kilka komentarzy do tak "nieistotnej" informacji... więc sam widzisz - ludzie generalnie lubią czytać takie historyjki, że np. w środę rano prezes pier.dnie inaczej niż zwykle i wpada na pomysł, by od czwartku zamienić miejscami premiera z wicepremierem - w sumie nieistotne wydarzenie bez praktycznego znaczenia, a w gazetach przez tydzień o tym piszą i ludzie czytają, pomimo że to co najwyżej temat na ostatnią stronę "Pudelka"

KOD mnie zupełnie nie obchodzi, ale śmietnik na stronie, którą czytam, żeby się dowiedzieć ciekawostek z miasta, już mnie obchodzi. Wolałbym, żeby ten śmietnik w postaci takich artykułów mi w oczy nie wpadał. Z założenia czytam prawie wszystko. Żeby wiedzieć. Bo mogę i lubię.

"Jeżeli nie zgadzasz się na dalszą dewastację Polski, niszczenie demokracji, deptanie konstytucji, wprowadzanie dyktatury, jeżeli czujesz się patriotą, polakiem, europejczykiem"

No nie zgadzam się, ale jak na razie nie widzę, żeby gdzieś coś było deptane i dewastowane, więc po co protestować przeciwko czemuś, czego nie ma?

PS. Czuję się Polakiem, a nie polakiem. Wy chyba nie, co widać nawet po pisowni.

Przejrzyj na oczy, palancie. Na razie jesteś pośmiewiskiem.

To wasze argumenty, wyzwiska, obrażanie no i ulubione naśmiewanie się z cech fizycznych :))) DZIĘKUJEMY, ŻE MAMY TAKĄ OPOZYCJĘ :))))))

Polska już się obudziła w 2015 roku, ale niektórzy widać mimo upływu dwóch lat dalej nie są w stanie pogodzić się z demokratycznym wyborem i chcą "żeby było tak jak było".

Powiem więcej - Polska obudziła się już w 2006 roku. Na szczęście wytrzeźwiała w listopadzie 2007. Kojarzysz te daty? "Demokratyczny wybór"...? No, qrwa, jak nie wiem co...

Jaki program ma KOD i kogo reprezentuje, skoro np.prawie 80% społeczeństwa chce reformy sądownictwa?!Dlaczego KOD nie przedstawi własnego obywatelskiego projektu ustawy reformy sądownictwa, dlaczego nie zrobiła tego dotychczas żadna organizacja czy partia opozycyjna?!Czy w KODzie nie ma nikogo, kto by taki projekt ustawy dobrze napisał?Może KOD w ogóle jest przeciwny jakiejkolwiek reformie i chce wyłącznie, żeby było tak jak do 2015 roku?

Poszukali by Kijowskiemu pracy za minimum 8 tys. zł bo biedaczek niema z czego płacić alimentów i innej pracy mniej płatnej nie podejmie.

"niema" to jest twoja stara...

zróbmy anty protest , skopmy dupska KOD-owi wygońmy ich z placu. Kto jest za ?

Po co? Przecież to tylko woda na ich młyn. Siedźmy spokojnie. Nic się nie dzieje. Sami się wykrzyczą i pójdą. Nie dawaj im satysfakcji, że są zauważani, bo się tylko nakręcą. Uśmiechnij się pod nosem i przejdź obok. Niech sobie protestują. Przecież mamy demokrację i mogą.

do Anonimwm W żadnym razie, to by dopiero było, gdyby doszło do ekscesów, wtedy dopiero byłby wrzask i skargi zagranicę.Niech sobie demonstrują, jest wolność i demokracja, więc im wolno.Niech sobie potupią i pokrzyczą ich prawo.

Zajmie się tobą prokuratura.

Liczymy że redakcja NJ postara się o dokładniejszą relacje z tego pseudo protestu i oderwanych od rzeczywistosci haseł jakie dumnie będą dzierżyć w swoich dłoniach towarzysze . Poprzez pokazanie większej liczy zdjęć a nie tak jak to mialo miejsce ostatnio jedno zdjęcie baloników i opartych o ścianę transparentów przysłanych z centrali.Licze też że szeregi protestujących towarzyszy zostaną zasilone nowymi świeżymi twarzami a nie już opatrzonymi z poprzednich protestów zarówno pod jeleniogorski sądem i ratuszem.Jak mnie pamięć nie myli w zeszłym roku data protestu był 13 grudnia .czym w tym roku jest pozytywna zmiana daty?

Szanowny Internauto! Prosimy poświęcić nieco więcej uwagi treściom naszych artykułów. Publikacja, której oszczędność ilustracyjna jest nam wytykana, była informacją zapowiadającą planowane wydarzenie, a nie relacją z wydarzenia. Warto przeczytać tekst zanim zacznie się komentować zawartość publikacji.

Szanowna Redakcjo .Nie zmienia to faktu że NJ w moim odczuciu a sądzę że nie tylko moim poświęca dużo uwagi dla nic nie wartej akcji.Mozna odnieść wrażenie że nawet sympatyzuje z tym antyrządowym ruchem lub ma płacone za artykuły nagłasniajace protest.Nie widzę innego wytłumaczenia nagłaśniania akcji na którą przychodzi ostatnio kilkadziesiąt osób łącznie z gapiami.Jest to promil w stosunku do liczby mieszkańców .

Jestem tego samego zdania, ale i tak nie wpłyniemy na redakcję. Dla redakcji to niezwykle ważne wydarzenie, które trzeba gorliwie relacjonować. Mam nadzieję, że przynajmniej wyraźnie użyte zostaną zwroty "zdaniem protestujących", "w opinii opozycji", "manifestanci twierdzą", itp. Bo jeśli nie, to można będzie tylko wysnuć wniosek, że redakcja podpisuje się pod protestem i popiera manifestantów. Jeśli tak nie jest, to niech redakcja zaprzeczy.

Tak myślałem. Redakcja nie zaprzeczy.

Raczej powinno byc- STOP DEWASTACJI MAFI.Patrz Gronkiewicz-Walc i zlodziejska reprywatyzacia.

KOD = Komitet Opozycyjnych Debili

Czasami zastanawiam się czy KOD to nie jest jakaś bojówka PiSu. Głupota tych ludzi nie może być naturalna, tylko przysparzają zwolenników PiSowi. Przez te protesty sam pójdę jak nigdy głosować na PiS.

Nie lubię partii PO oraz partii PIS bo to ten sam cukierek tylko w innym opakowaniu. Co to jest ten KOD i kto w nim służy? To są ludzie którzy byli przy korycie lecz im go odebrano. Co najgorsze oni tylko kradli i robili przekręty, mało to razy w Jelonce człowiek się nasłuchał a ten sąsiad to był taki i owaki a tamten to tylko kradł, jak likwidowali jednostkę wojskową to robili przekręty na ziemiach, gruntach i za grosze kupowali, oczywiście rozchodzi się o tą bogatą elitę która była w różnych instytucjach tutaj na mieście i w okolicy. Która to czynnie teraz bierze udział w KODzie W normalnym ludzkim kraju tacy ludzie by siedzieli za przekręty, lecz u nas kradnie się dalej i oszukuje ten się przekonał co chciał w tym złodziejskim kraju startować w polityce która jest jak wielkie jedne bagno. Tylko całkowita zmiana przepisów coś na lepsze da i każdy urzędnik powinien mieć swojego pasa w przepisach by swą chytrością na boku dalej tam nie kradł.

Nie zapomnijcie przy okazji zrobić zrzutki pieniężnej na tego śmierdziela,nieroba i lenia Kijowskiego.

Święta się zbliżają to znowu zaczynają.... jak rok temu
Eh jeszcze się nie urodził kto by każdemu dogodził :(

nie wiedziałem że nj wspiera lewactwo - teraz juz wiem , dziękuje nie czytam więcej

Masakra poprostu jakąś jak ktoś nie zrobi porządku z tym Mozdzierskim to będzie masakra,napracować się jak przedstawiciel w firmach pozyczkowych nie wyszło to teraz z innej strony trzeba czerpać nygusy jedne....kto im na to pozwala pytam kto gdzie władze tego miasta,gdzie policja???

Przecież władze miasta razem z tymi oszołomami strajkują. Zawiła, Łużniak, Paczóski, Czernow, wszyscy już się pokazywali na tych manifestacjach i przemawiali do reszty przez mikrofon. Na władze w tym mieście nie ma co liczyć. Trzeba ich zwolnić.

"Zabierzcie flagi,hasła znicze i białe róże "jednocześnie APELUJE by nie używać żadnych flag i emblematów partyjnych.Co to jest protest CICHO CIEMNYCH?gratuluję odwagi i mądrości brawo tylko tak dalej .

Szkoda mi tych ludzi... tu nawet Zagulska z lekami nie pomoże

To co robiło PO i cała reszta obłudnej władzy to szok. Jelenia wygląda tragicznie same lokale do wynajęcia opuszczone miasto wszystko dzięki czerwonym sweterkom!

Brandzlowałeś się już dzisiaj?

człowieku ty masz kompleks małego penisa i się ciągle ośmieszasz!

Nie tak bardzo jak ty, szczochu.

Zauważyliście jakie są tematy przewodnie tegoż cudnego protestu? Cytuję: "... przeciwko dewastacji Polski, niszczeniu demokracji, deptania konstytucji, wprowadzania dyktatury. " Co za ogóły? Żadnych konkretów. Protestowanie dla protestowania. Żałosne. KODomaniacy znowu będą krzyczeć bzdury wystrugane przez mocodawców ze śmiesznej opozycji. I znowu będzie stało 5 osób pod Ratuszem . Śmieszni jesteście. W Wigilię też przyjdziecie? W Sylwestra również?

Unia wstrzyma finansowania i tak się skończy "rewolucja".Wśród rolników znajdzie się nowy Leper,potem blokady,gnojówka tak jak było.Historia lubi się powtarzać.

Akurat Lepper to był wbrew pozorom mądry człowiek. Można znaleźć słynne przemówienie w sejmie, gdzie sypał datami i konkretami jak to ludzie z PO przyjmowali gigantyczne łapówki. Marszałek pytał, czy jest pewien tych zarzutów, które stawia, a on był pewien, na wszystko miał papiery. Nic dziwnego, że "popełnił samobójstwo". Miał haki na całe PO z górą włącznie.

Przesłanie KOD jest bardzo czytelne i jasne: Przywrócić Polsce Konstytucję! Każdy Polak prawdziwy patriota a nie kibol patriota oczekuje od nowego premiera Morawieckiego by przywrócił Polakom konstytucję, aby zajął się KRS, SN i niezaprzysiężonymi sędziami TK. Ale jestem realistą, więc wiem, że PiS nic nie zrobi w tych tematach. Wygłoszone w Sejmie expose swoje, a realne decyzje dalej będą zapadały tam, gdzie dotychczas. W gabinecie Jarosława Kaczyńskiego. Bądźmy realistami: nikt nie powinien mieć wątpliwości, że to nie premier, ale wódz-prezes będzie rozstrzygał najważniejsze kwestie.

1,5 mln grzywny dla TVN Departament Stanu USA pogroził palcem,zaraz się pisuary wycofają i będą klękać przed TVN.Czyli tyle ich władzy na ile pozwoli USA i UE,pokrzyczą, pokrzyczą i wstaną z kolan ,bo brak dopłat dla rolnictwa wkurzy największego chyba obszarnika czyli Kościół Katolicki.

szkoda ciebie.

kod-syf

Kołchoźnicy fu...ary w górę. Nasz przewodniczący kołchozu wy... korzystał Beatkę i postawił faceta z kasą, z którą się z nami zapewne podzieli ;)

A co? Sam zarobić nie potrafisz? Musisz o jałmużnę prosić?

Co? przeprowadzą zrzutkę na kijka bo biedaczysko pracy znaleźć niemoże.

"niemoże"? JPRDL...

Jak pisałam KKRRiT wycofuje się z kary dla TVN,podobnie będzie ze wszystkimi ustawami łamiącymi prawo EU i Konstytucję gdy kasę przyblokują skończy sklerotyczną dyktaturkę gnoma.

Tak nam cześć obywateli s****iała, że czekam już tylko na wybory i ostateczny rozrachunek z kłamcami smoleńskimi i ich spadkobiercami.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.