KOD upamiętnia niewygodną dla rządzących datę

KOD upamiętnia niewygodną dla rządzących datę

Komitet Obrony Demokracji organizuje swoistą „miesięcznicę”, upamiętniając w ten sposób kolejną rocznicę nieopublikowania niekorzystnego dla rządu wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

– Przedstawiamy licznik, prezentujący liczbę dni, które upłynęły od daty tego wyroku – informują organizatorzy akcji.

Chodzi o wyrok z 9 marca 2016 roku. Trybunał orzekł, że kilkanaście zapisów w przyjętej głosami PiS Ustawie o zmianach w Trybunale jest niekonstytucyjnych. Premier RP Beata Szydło jednak dotąd go nie opublikowała. – Umożliwiło praktyczną likwidację Trybunału Konstytucyjnego i uchwalanie ustaw naruszających Konstytucję, niszczących ustrój oraz demokrację – uważa Irena Maciuszonek - Czorycka z KOD Jelenia Góra.
Jeleniogórscy działacze i sympatycy KOD-u spotykają się 9 grudnia, w godz. 16. - 17. na Placu Ratuszowym, by upamiętnić kolejną miesięcznicę.

Komentarze (24)

Dobrze! Tak trzymać!

UBeckie i KODerackie mordy, myślicie, że jak będziecie z takim zapałem minusować niewygodne dla was posty, to zmienicie rzeczywistość??? :))) Nic nie zmienicie. Jest was tylu ile jest choćbyście zasypali fora swoimi ocenami. I więcej was nie będzie, a nawet będzie was coraz mniej choćby z przyczyn biologicznych :))))

Brawo KOD! WYGRAMY!!! Mamy nadzieję, że jeszcze wróci w Polsce normalność i wymiar sprawiedliwości będzie mógł, jak dawniej, bez przeszkód traktować obywateli jak insekty...

Znowu cyrk przyjechał do Jeleniej Góry. A długo będą?

Ale "ciekawe czasy": zmienią nie zmienią, on czy ona, pospiech jak przy łapaniu pcheł, nadgodziny po nocach, dobre i złe komuchy, a to wszystko dla dobra suwerena!
I pomyśleć, że tylko 500+ daje te 40 kilka procent ustawicznego poparcia, a minęła już połowa i nie widać żadnych konstruktywnych (obiecanych) zmian...tylko pęd do całkowitego przejęcia władzy (naturalnie, jak najbardziej demokratycznie!).

faktyczne poparcie dla władzy to 20-25 % reszta to lipa,CBOS przejęty po miesiącu.

Prywatne ośrodki sondażowe też przejęte? W sondażach dla TVN wynik jest identyczny. TVN też przejęty?

PS. Będzie czerwony sweterek i Łużniak? Mam ochotę rzucić w nich jajkiem.

Tylko nie świeżym bo szkoda

[quote=Nie głosuję na Zawiłę]Prywatne ośrodki sondażowe też przejęte? W sondażach dla TVN wynik jest identyczny. TVN też przejęty?

PS. Będzie czerwony sweterek i Łużniak? Mam ochotę rzucić w nich jajkiem.[/quote]

Do kompletu Paczóski i starościna oraz dr. Kazio i dr. Krzysio...

Tak wrzeszczą o przestrzeganiu prawa i Konstytucji, a tak właśnie a'propos przestrzegania tego prawa to czy były szef Mateusz K. ale jeszcze chyba w dalszym ciągu członek KOD płaci alimenty, wyjaśnił i rozliczył się z faktur na ponad 90 tyś. zł?!

Zaglądnij we własne gacie - alimenciarzy macie kilku, przekręty na kilka baniek, kolesiostwo i zatrudnianie rodzinki (Marysia Jackowski). Masz jeszcze jakieś argumenty?

Małżeństwo Zawiłów, małżeństwo Ragielów, liczne osoby o nazwisku Raj w KPN. Zatrudnianie rodzinki powiadasz?

jakie przel\kretywymien chociaz jeden

Zbiera na bilety .nie słyszałeś.

ja pamiętam kolesiostwo za PO...jak o tym myślę, zalewa mnie krew. Najgorsze, że jak myślę o Szyszce, zalewa mnie również. Ci czy ci są siebie warci- PO przekręt gonił przekręt, obecni dopuścili do władzy mongoła, który chce wszystko wyciąć i wystrzelać

Coś galeria cieniutka. Czyżby jedna pod rogami, a reszta balony :( I to by się zgadzało :)

Jakby zrobili kilkanaście zdjęć to by się pewnie okazało, że jest ich więcej jak demonstrujących.

Nikogo kod już nie interesuje poza członkami i redakcją NJ.Widac nawet chętnych do podtrzymania transparentów nie było .

Coc byscie nie wiadomo jak wyli i tupali nogami to krasc nie POzwolimy.

KODziarze nie rówbie z ludzi głupców !

Zawiła popiera KOD i pranie mózgów przez KODziarzy

KOD ma układ z Zawiłą

KOD-syf

KOD-? co to za banda komuchów. Emeryturki się skończą, ciepłe posadki się kończą, Zawiła się kończy, PO się kończy.
Panie Zawiła nie ma co stać na wiecach za Schetyną tylko brać się za zapuszczone i biedne miasto.
Nic nie da blokowanie wszelkich inwestycji w Jeleniej, jak pana wywalimy w Wyborach Samorządowych to będziemy się domagać rozliczenia pana zaniechań w rozwój i promocję Jeleniej.

KOD nic tu już nie pomoże- popłuczyny!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.