Komplet zwycięstw judoki Juliana Ćwieka

Krystian Rabenda zajął w Żarowie drugie miejsce

Kolejny udany start zaliczyli judocy UKS „Jedenastka” Jelenia Góra. Młodzi podopieczni trenera Adam Finstera z powodzeniem walczyli podczas VII Otwartych Mistrzostwa Judo w Żarowie. Impreza odbywała się pod patronatem honorowym Ambasady Japonii.

Spośród jeleniogórzan na najwyższym podium stanął Julian Ćwiek (26kg). Zawodnik ten wszystkie swoje walki wygrał przed czasem przez ippon. Srebrne medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Krystian Rabenda (25 kg -dzieci młodsze, na zdjęciu), Daniel Książek (32 kg) oraz Dorian Góra (30 kg). Brąz wywalczył Tymoteusz Góra (33kg)
Zawodników sekcji Judo UKS "Jedenastka" w najbliższym czasie czekają dwa kolejne ważne starty. W listopadzie w ramach Super Ligi Judo odbędą się zawody w Kobierzycach oraz Strzelinie.