Koncert Uncommon Project

Koncert  Uncommon Project

11 czerwca o godz. 19.00 Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach zaprasza na występ duetu Uncommon Project, w którym zaprezentują się dwie osoby- Kasia Maczel jako śpiewaczka, aktorka i modelka oraz Bartek Drak jako gitarzysta i fotograf.

W czasie koncertu można będzie usłyszeć autorskie utwory, w które z jednej strony wpasowują się w ramy zakreślane przez muzykę istniejącą w sposób odrębny- jazzową, klasyczną, latynoską lub rozrywkową itp.;z drugiej zaś składają się na jednolitą całość zabierającą słuchacza do krainy emocjonalności i ekspresji. Nieodłącznym elementem występów Uncommon Project jest pokaz multimedialny, na którym wyświetlane są zdjęcia będące połączeniem niekonwencjonalności oraz surrealizmu. Ekspresyjność aktorska Kasi Maczel oraz dosyć zaskakujące kadry są na pewno czynnikami doskonale wtapiającymi się w nastrój panujący w czasie występów Uncommon Project..

Duet istnieje od niedawna można je uznać za zjawisko eksperymentalne i nowatorskie. Uncommon Project ma za sobą pierwsze występy które spotkały się z bardzo pozytywną reakcją publiczności.

Komentarze (10)

Sam koncert i inicjatywa duetu jest bardzo interesującym zjawiskiem. Tylko, ten powyższy opis jakiś taki miałki. Śpiewaczka? Śpiewaczki można raczej w operze usłyszeć. Szkoda, że nie przykłada się większej wagi do jakości treści zamieszczanych na portalach.

no wlsnie Kasia nie jest śpiewaczka ktoś to źle ujął:/
po prostu aktorka, wokalistka i kobieta kochająca swoje pasje:)
i w pełni zgadzam sie z wcześniejszym komentatorem:)

Bartek Drak to amator, bez wyksztalcenia.
Nieskonczyl ani szkoly muzycznej ani fotografii, nie powinno sie go tytulowac jako gitarzyste ani fotografa, gdyz tym krzywdzi sie naprawde ludzi wyksztalconych...

.. *nie PRZEJMUJ się ! ..bo Matka Natura chodziła za niego
do szkoły !

* :silly: *..a to równiez oznacza ! .. ze ona bardziej Bartka kocha! ~Uzytkowniku nickname "
artysta" ..a Ciebie tylko .. mniej !
~ :s ~

Każdemu wykształconemu muzykowi życzę takiej lekkości do improwizacji, tyle energii, pasji i polotu do gry na instrumencie, jaką posiada Bartek Drak... Nie obrażając nikogo - czasem pseudo hiper wykształconym muzykom zabierze się sprzed oczu nutki i giną w białej mgle... A przecież muzyka to nie tylko graficzny zapis...

Ludzie z pasją i talentem Kasia ma ciepły aksamitny głos, Bartek wirtuoz gitary, nie trzeba być wykształconym kierunkowo aby być dobrym muzykiem przykłd Bartek Drak. Słyszłałem ich dobrze przygotowany koncert dopracowany od A do Z. Życzę im powodzenia sukcesów na scenach na szego regonu....

podziwiam ludzi którzy wychodzą poza ramy popkultury życze powodzenia

ta

Po prostu są super i ludzie mający wykształcenie muzyczne nie mają siły przebicia i zazdroszczą innym sukcesu. Bartek robi naprawdę wspaniałe zdjęcia, więc kolego zanim go zaczniesz dalej krytykować, obejrzyj jego pracę.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.