Kontrolowany Dzień Wagarowicza

Przed nami pierwszy dzień wiosny, czyli popularny Dzień Wagarowicza. Policja apeluje do rodziców, by jutro szczególnie zadbali o bezpieczeństwo swoich pociech.

Po pierwsze ustalmy w jaki sposób nasze dziecko zamierza spędzić ten dzień. Czy planuje wziąć udział w zorganizowanych imprezach szkolnych. A jeśli nie, to spróbujmy go do tego namówić. Po drugie przypomnijmy o negatywnych skutkach nie tylko zdrowotnych, ale także prawnych spożywania narkotyków i alkoholu. Po trzecie wyznaczmy godzinę powrotu dziecka do domu i trzymajmy z nim stały kontakt telefoniczny w tym dniu. By wspomóc działania rodziców, policja zamierza jutro zwiększyć swoje kontrole zwłaszcza w parkach, na dworcach, w centrach handlowych, pubach, kafejkach internetowych i miejscach, w których może dochodzić do spożywania przez nieletnich alkoholu czy narkotyków.

Komentarze (4)

Picie gorzały zaczyna się od chrztu,każda uroczystość domowa czy państwowa musi być okropiona . Młodzieży nie wolno a hierarchowie kościoła nie wylewają za kołnierz. Zamiast religii powinny być lekcje o szkodliwości alkoholu ,ale trzeźwe społeczeństwo jest niebezpieczne.

Szczera rozmowa. Konkrety. Lepiej wprost spytać. "Nakłonić dziecko do imprezy szkolnej"; "wyznaczyć godzinę powrotu"; "stały kontakt telefoniczny" - brzmi jak poradnik dla rodzica przedszkolaka, a nie rodzica współczesnej, przedwcześnie dojrzałej młodzieży.

A kiedy będzie dzień"wagarowiczki"?

.. dzień wagarowicza to dzień wagarowicza nie odmienia się na dzień "wagarowiczki" bo po co
dziewczyny też mogą wagarować na dzień wagarowicza.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.