Korona Karkonoszy na rowerze

Korona Karkonoszy na rowerze

Rusza tegoroczny cykl charytatywnych zawodów rowerowych „Korona Karkonoszy”, podczas których cykliści zdobywać będą się na górskie szczyty. Już w najbliższa sobotę, 20 lipca 2019 r. sportowa wyprawa rowerem na Szrenicę. 3 sierpnia ścigać będzie się można przez Chojnik na Odrodzenie, a 31 sierpnia wjechać na Śnieżkę. Zwycięzcą całego cyklu zostanie uczestnik, którego suma przejazdów będzie najkrótsza.

Zawody organizuje Rotary Klub Karpacz Karkonosze. Wydarzenia mają charakter charytatywny - cały dochód przeznaczany jest na działalność statutową klubu, a w szczególności na dofinansowanie stypendiów naukowych dla uzdolnionych dzieci ze szkół gminnych, których sytuacja materialna rodziców nie pozwala na ich dalsze kształcenie.

Na dwa z pierwszych wyścigów nie można już wnieść niższej opłaty startowej. Udział we wjeździe na Szrenicę kosztuje 230 zł. Opłata za wjazd przez Chojnik na Odrodzenie wynosi 210 zł. Za sportową wyprawę rowerem na Śnieżkę jeszcze do 19 lipca zapłacić można 210 zł, od 20 lipca do dnia zawodów opłata startowa wynosić będzie 260 zł

Szczegółowe informacje, regulamin, idea, zdjęcia z poprzednich edycji imprezy pod adresem: www.koronakarkonoszy.org
 

Komentarze (1)

Te opłaty są dla kogo ?Dla zapaleńców rowerów z regionu JG, którzy zarabiają najniższą krajową czy dla wczasowiczów którzy tu zjechali a na co dzień pracują w korporacjach za 5 razy tyle ?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.