Koronawirus: raport 2 czerwca

Koronawirus: raport 2 czerwca

Dzisiaj przybyło dziewięciu kolejnych zakażonych na Dolnym Śląsku. Jest ich teraz 2639. W regionie nie zmieniła się statystyka zgonów z powodu COVID-19.

W Jeleniej Górze zakaziły się dotąd 174 osoby, w powiecie – 123. Sytuacja w pozostałych powiatach subregionu: w bolesławieckim 172, kamiennogórski – 5, lubański 33, lwówecki 37, zgorzelecki – 16.

 

Na Dolnym Śląsku hospitalizowane są 332 osoby, u których podejrzewa się lub jest potwierdzony koronawirus, 3285 osób przebywa na kwarantannie, a 982 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym. Dzisiaj kolejne osoby chore na koronawirusa wyzdrowiały. W sumie na Dolnym Śląsku mamy już 1548 ozdrowieńców. Wśród 34 z nich, którzy dzisiaj cieszyli się negatywnymi testami na obecność wirusa jest kilka osób starszych i z grup ryzyka z innego powodu. 

mapka 2.06.jpg

Komentarze (7)

Szumowina jest bidny. Ma tylko 100 złotych.

Rodzinka na swojem Szumowiny ma 140 milionów.

10 osób zmarło.

Szumowina wypłaszcza.

Dzięki decyzjom Szumowskiego i rządu mamy jedną z najlepszych sytuacji epidemiologicznych przynajmniej w Europie, jeżeli nie na świecie....

23 osoby ZMARŁY

292 ZARAŻONE

CZerwona morda Szumowska i członek grupy przestępczej PiS.bolszewików krzywomordy patologiczny oszust i kłamca Moravitzky wypłaszczają.

Przepisując majątki na żony.

Przypominam Moravitzky przepisał na żonę ziemię we Wrocławiu wartą 70 milionów plus gotówkę.

Anżej zerem niezdolnym do niczego poza małymi szwindelkami i gadania z 15 letnimi kumplami na TikToku czy innych mediach społecznościowych.

No ale to np. MKB oceniał jako g****ą i niezdolną do podjęcia roli którą dziś "wypełnia" ten niedojrzały intelektualnie pacan , to na Pana Trzaskowskiego napuszcza siepaczy z tv.PiSS i Nowogrodzkiej.

Tak właśnie ludzie dają się manipulować mediom i Internetowi.

Du.a. To taki typowy pisowiec: bezdennie g****, groteskowo bezczelny i niezmiennie zachwycony swoją tępotą.

Du.pa jest paskudnym człowiekiem, marnym prezydentem, ziejącym nienawiścią w imię swoich doraźnych i partyjnych, politycznych celów.

Szkodzi Polsce! i ośmiesza przed światem.

Przecież w każdą jego wypowiedź wplecione jest stek bzdur i kłamstw, które obrażają inteligencję już średnio wykształconego mieszkańca naszego kraju.

Lecz sie UBeku kacapski.

Przy każdym domku sadzawka ,wychodek, swojski smrodek, pobudka rano z transmisją mszy o 8 spowiedź wieczorem mowa do ciemnego ludu.
Co piślacy z nami zrobili? Wzorujemy się na ameryce z rasizmem?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.