Koronawirus: raport 3 czerwca

Koronawirus: raport 3 czerwca

Dzisiaj przybyło kolejnych dziesięciu zakażonych na Dolnym Śląsku. Jest ich teraz 2649. W regionie z powodu COVID-19 zmarło ostatniej doby siedem osób.

W subregionie przybyła jedna osoba zakażona w powiecie zgorzeleckim. W Jeleniej Górze zakaziły się dotąd 174 osoby, w powiecie – 123. Sytuacja w pozostałych powiatach subregionu: w bolesławieckim 172, kamiennogórski – 5, lubański 33, lwówecki 37, zgorzelecki – 16 (+1).

Na Dolnym Śląsku z powodu koronawirusa zmarło dzisiaj siedem osób – pięć we Wrocławiu ( kobiety w wieku: 59, 60 i 91 lat oraz mężczyźni w wieku: 67 i 90 lat) i dwie osoby w Legnicy (86-letnia kobieta i 83-letni mężczyzna).

Na Dolnym Śląsku hospitalizowane są 323 osoby, u których podejrzewa się lub jest potwierdzony koronawirus, 2930 osób przebywa na kwarantannie, a 947 osób pozostaje objętych nadzorem epidemiologicznym. 

mapka 3 czerwca.jpg

Komentarze (9)

23 osoby ZMARŁY 292 ZARAŻONE CZerwona m...a Szumowska i członek grupy przestępczej PiS.bolszewików krzywomordy patologiczny oszust i kłamca Moravitzky wypłaszczają. Przepisując majątki na żony. Przypominam Moravitzky przepisał na żonę ziemię we Wrocławiu wartą 70 milionów plus gotówkę.

piślacy ogłaszają wielki sukces MZ że tak mało zachorowań ,To jest wynik i sukces PRLu że były obowiązkowe szczepienia.
Naukowcy porównują zachorowania wśród Niemców najmniej było w landach byłej NRD,i wśród ludności która przesiedliła się na zachodnie landy.
W USA nie ma powszechnej ochrony zdrowia a na Kubie tak i niem takiej epidemii.
Jeszce jedno,tam gdzie rządzi dyktatura i fanatyczna religijność pandemia zbiera żniwo.

na SOR lekarz jest z koronawirusem nic o tym nie piszecie ?

Czy szpital gromadzi już środki ochronne na jesienny szczyt zachorowań ?
Na MZ nie ma co liczyć

a sopelek co rżnie?

Dzięki decyzjom ministra Szumowskiego i naszego rządu mamy jedną z najlepszych sytuacji epidemiologicznych przynajmniej w Europie, jeżeli nie na świecie....

...raczej mamy za mało testów do badań przesiewowych dlatego statystyki są zaniżone wg mnie o 80%...i ktoś dzięki epidemii niezłe lody kręci razem z rodziną

A jeleniogórski ZGM w czasie epidemii wysyła ekipy pracowników do lokatorów żeby im w mieszkaniach wykuli otwory. Oczywiście bez żadnego uprzedzenia i zabezpieczenia.Lokator ma ich wpuszczać? co na to Sanepid ?

U sąsiadów Sabci też wykuwają bez uprzedzenia otwory w ścianach ale od zewnątrz, bo oni są w izolacji domowej. W stosunku do nich były donosy, że nie wietrzą mieszkania, a to podstawa aby powrócili do zdrowia podczas choroby covid-19.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.