Koronawirus: raport 4 czerwca

Koronawirus: raport 4 czerwca

Dzisiaj przybyło kolejnych jedenastu zakażonych na Dolnym Śląsku. Jest ich teraz 2660. W kraju z powodu COVID-19 zmarły dzisiaj dwie osoby, żadna z nich nie jest z Dolnego Śląska.

W subregionie nie stwierdzono dzisiaj żadnych nowych zakażeń. W Jeleniej Górze zakaziły się dotąd 174 osoby, w powiecie – 123. Sytuacja w pozostałych powiatach subregionu: w bolesławieckim 172, kamiennogórski – 5, lubański 33, lwówecki 37, zgorzelecki – 16.

Na Dolnym Śląsku hospitalizowane są 303 osoby, u których podejrzewa się lub jest potwierdzony koronawirus, 2853 osoby przebywają na kwarantannie, a 850 osób pozostaje objętych nadzorem epidemiologicznym.

 

Na terenie województwa dolnośląskiego wśród osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem są kolejne 32 osoby, których ponowne wyniki testu laboratoryjnego okazały się negatywne.Oznacza to, że pacjenci są zdrowi. Są to: 25 kobiet (5 młodych, 6 w średnim wieku, 14 w wieku z grupy ryzyka) oraz 7 mężczyzn (2 młodych, 2 w średnim wieku, 1 starszy, 2 w wieku z grupy ryzyka). W sumie liczba osób wyleczonych z COVID-19 w województwie.

mapka 4.06.jpg

Komentarze (5)

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

Na MZ nie ma co liczyć samorządy muszą same przygotować się na drugą falę epidemii po letnich wojażach ,weselach ,procesjach.

W nocy przez zaniechania Szumowskiego i PiS.bolszewików ZMARŁO 10. OSÓB.

Przez zaniechania to ty jeszcze jesteś na wolności...

Dzięki decyzjom ministra Szumowskiego i naszego rządu mamy jedną z najlepszych sytuacji epidemiologicznych przynajmniej w Europie, jeżeli nie na świecie....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.