Koronawirus: raport 5 czerwca

Koronawirus: raport  5 czerwca

Dzisiaj przybyło kolejnych dwudziestu zakażonych koronawirusem na Dolnym Śląsku. Jest ich teraz 2680. Zmarło pięcioro Dolnoślązaków chorych na COVID-19.

W subregionie stwierdzono dzisiaj dwa nowe zakażenia. nowych zakażeń. W Jeleniej Górze zakaziły się dotąd 174 osoby, w powiecie – 123. Sytuacja w pozostałych powiatach subregionu: w bolesławieckim 172, kamiennogórski – 5, lubański 33, lwówecki 37, zgorzelecki – 18 (+2).Na Dolnym Śląsku hospitalizowane są 297 osób, u których podejrzewa się lub jest potwierdzony koronawirus, 2852 osoby przebywają na kwarantannie, a 898 osób pozostaje objętych nadzorem epidemiologicznym.

 

Ostatniej doby zmarlo  pięcioro zakażonych koronawirusem mieszkańców regionu. Są to: 69-letnia kobieta z Bolesławca, 72-latek z Wałbrzycha, dwie kobiety z Wrocławia (88 i 90 lat) oraz 93-latek z tego miasta.

 

Na terenie województwa dolnośląskiego wśród osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem jest kolejnych 28 osób, których ponowne wyniki testu laboratoryjnego okazały się negatywne. Oznacza to, że pacjenci są zdrowi. Są to: 2 dzieci, 14 kobiet (3 w średnim wieku, 2 starsze, 9 z grupy ryzyka) oraz 12 mężczyzn (5 w średnim wieku, 3 starszych, 4 z grupy ryzyka). W sumie liczba osób wyleczonych z COVID-19 w województwie dolnośląskim to 1649.
 

mapka 5.06.jpg

Komentarze (11)

„Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.”

Hipolit Cegielski, wybitny polski przedsiębiorca, filolog, dziennikarz, społecznik, a nade wszystko wielki patriota żyjący w latach 1813 – 1868.

Dzięki decyzjom ministra Szumowskiego i naszego rządu mamy jedną z najlepszych sytuacji epidemiologicznych przynajmniej w Europie, jeżeli nie na świecie....

20 śmierci na zaraze

Tylu Polaków zabili dzisiaj narodowi socjaliści PiS.bolszewicy

My zbieramy pieniądze na sprzęt a rząd wysyła 41 ciężarówek z maseczkami, na Białoruś.

/www.wiesci24.pl/2020/06/05/bizancjum-w-nbp-glapinski-wydal-kilka-milionow-na-nowe-auta-a-w-tym-czasie-ludzie-szyli-maseczki-dla-szpitali/

//coronavirus.jhu.edu/map.html

Nie trzeba słuchać propagandy TVPKurski TVTrwam.

Pisowcy ZABILI NA PLANIE FILMOWYM SPOTU Panią Annę Kryńską.

Po trupach do celu.

"spieprzaj pan, spieprzaj dziadu "

- rzekł jeden

"****ska hołota "

- wyskrzeczał mamlając drugi

Jeden i drugi lumpy Kaczyńskie.

Jarosław bardzo miarkuje nazywanie prawdy po imieniu ale co kilka lat trzoda z PO sprowokuje go do tego, tak jak wczoraj. Małpa zwana Budką latała jak suka w cieczce po sejmie więc Jarosław tylko ubrał ten cyrk w słowa, nazywając te małpy "ch,a.m,s.k,ą.h,o.ł,o.t,a". Obecnie małpy mają o to pretensje...

"spieprzaj pan, spieprzaj dziadu "

- rzekł jeden

"c.h.a.m.s.k.a hołota "

- wyskrzeczał mamlając drugi mały kulawy

Jeden i drugi lumpy Kaczyńskie.

"576 zakażonych COVID-19 osób w Polsce. "
Efekty luzowania .Jutro ma być więcej.
Sukces MZ.?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.