Kradł kabel, gdy nadjechał policjant

Kradł kabel, gdy nadjechał policjant

Przedwczoraj po godzinie 13. policjant , w czasie wolnym, będąc na wycieczce rowerowej wraz z bratem, żołnierzem Wojska Polskiego, zauważył w okolicach kładki dla pieszych przy jednym z mostów w Jeleniej Górze mężczyznę , który siekierą ciął kabel telefoniczny. Funkcjonariusz o zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, który na miejsce skierował patrol policji. 

Podejrzewany o kradzież kabli mężczyzna na widok mundurowych zaczął uciekać. Chciał ukryć się w pobliskim budynku. Kiedy policjanci dotarli do niego, był bardzo agresywny, nie reagował na polecenia i przez cały czas wymachiwał siekierą, grożąc policjantom. Funkcjonariusze obezwładnili agresora. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany to 25-letni jeleniogórzanin. Ustalono, że uszkodził on 50 metrów przewodu, powodując zakłócenia sieci. Pokrzywdzona firma szacuje poniesione straty.

Złodziejowi za popełnione przestępstwa grozić może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Na wysokość wyroku wpłynie z pewnością fakt, że mężczyzna był agresywny wobec stróżów prawa.
 

studz6.JPG

Komentarze (4)

brawo dla gliniarza. oby takich jak najwięcej. patolowi powinni tam zdrowo dać p pi....e

Dobra robota. Policjant jest policjantem też po służbie. Całe szczęście nie zachował się jak słynny funkcjonariusz CBŚP, który w czasie napadu na sklep był w środku i zamiast interweniować, schował się za półkami.

Gnidę, która ten przewód ukradła, powinni nim wychłostać.

Analogicznie: ty jesteś debiIem cały czas...

Kamil z Warszawskiej?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.