Krwawy finał awantury

Krwawy finał awantury

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (3 grudnia) wieczorem w Jeleniej Górze Sobieszowie. Dwóch mężczyzn pokłóciło się między sobą, jeden drugiego dźgnął nożem. Poszkodowany zmarł.

Obaj mężczyźni to obywatele Ukrainy. Pracowali w Jeleniej Górze a mieszkali w bursie w Sobieszowie. Około godziny 22. doszło między nimi do kłótni. Nie wiadomo, o co poszło. Jeden drugiego dźgnął nożem.

Informację o tym zdarzeniu potwierdziła nam policja. – Sprawca został zatrzymany i wkrótce zostanie przesłuchany – mówi nam podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

 

AKTUALIZACJA
Sprawca to 48-letni obywatel Ukrainy. W momencie zdarzenia był pijany – miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Policja ujawniła też bliższe okoliczności tego zdarzenia. – W trakcie spożywania alkoholu doszło do kłótni pomiędzy 48-latkiem, a 28-letnim pokrzywdzonym – informuje podinspektor Edyta Bagrowska. – Podejrzewany o ten czyn mężczyzna ugodził śmiertelnie nożem młodszego kolegę.
Było to w pokoju, który wynajmowali.
– Podejrzewanemu może grozić nawet dożywocie. Ostatecznie jednak o treści zarzutu zadecyduje prokurator prowadzący czynności w tej sprawie – dodaje podinspektor E. Bagrowska.
 

Komentarze (24)

I komu przeszkadzała kara śmierci?

I komu przeszkadzała kara śmierci?

Jaka szkoda ze matka cie nie udusila poduszka po porodzie.

Zastanów się co piszesz. Takie metody stosują w twojej rodzinie?

Jak bym wiedzial ze takie szkaradzwo sie urodzi to tak poduszka.

Co to kogo obchodzi że się ukraińce biją na noże...to taka ich tradycja więc uszanujmy ich kulturę.Rżną się nożami miedzy sobą a dla nas to żadna strata

W końcu obrócą się w stronę Lachów...

Toss to jest twoja pisowska tradycja dzgania wszystkich I karzdego kto nie jest pisowcem

,,szkoda chlopaka byl jeszcze tak mlody [*]

domniemam Katolik+ ze przyjechales na te ziemie odzyskane z wschodu, wiec znasz za pewne Ukrainski? Wez prosze pare Hrywien, daj ksiedzu na tace i pomodl sie za ziomka. Amen

A trochę z innej tematyki:

r-scale-76.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p5/i/fc9b003bb003a298c2ad0d05e4342bdc/e8d1ea3c-99f6-4c5f-b024-412a1889a644.png

Jelenia Góra na 3 miejscu w Polsce pod względem najwyższego stężenia rakotwórczego benzo(a)pirenu w powietrzu w roku 2016. Norma przekroczona 17-krotnie! Ale oczywiście prezydent Zawiła i wtórujący mu Łużniak problemu nie widzą, bo stacja na Zabobrzu pokazuje, że jakość powietrza jest dostateczna. Oddy****y trucizną i jeśli dalej tak będzie, to powymieramy na raka dróg oddechowych. Nie wiem jakim cudem Cieplice wciąż mają status uzdrowiska.

W każdym środowisku są bandyci.
Słyszałem, choć w to nie wierzę, że są nawet księża katoliccy co potrafią krzywdzić dzieci.
Słyszałem też choć też w to trudno uwierzyć, że są biskupi co kryją księży co skrzywdzili dzieci.
Straszne to i bardzo mało prawdopodobne.

Przestań kłamać! Nigdy nie udowodniono żadnego przypadku takich praktyk! Księża poświęcają swoje życie, nie mają czasu na przyziemne rozrywki! A biskupi nie mogą kłamać!

Prawda.
Nie mogą kłamać, zabijać, kraść, nie mogą czynić drugiemu co im nie miłe, nie mogą cudzołożyć, mają dzień święty święcić (a nie chodzić do pracy).
Więc chyba to wszystko robią, nie?

,,do Masakra, twoje posty sa jak z Jemsa bonda -polskiego Agenta .Masacro,pisze juz od dawna,bo jestem stary.Zauwazylem,ze nie jestes bystry,a to oznacza niski iloraz twojej inteligencji.Chcialbym, przyblizyc tobie moje personalnie,otoz jak napisal pewien Dobry Mysliciel,a ktorego to podziwiam: - "..rozrzutnosc nie jest moja cecha nabyta dziedzicznie" - stad sa moje Korzenie

Th to idiota smart paniatno

W twojej wypowiedzi jest tyle mądrości...

Tosz to idiota ten katolik paniatno [/quote]

Trzy dni myślał nad odpowiedzią... Idź chłopie na prezentera TVP, nadasz się - tam potrzebują takich, co wolno myślą ale potrafią czytać informacje z paska.

emeryt Katolik + uswiadomiłes mi jedna sprawe, masz racje ze nie jestem bystry ponizajac sie do twojego poziomu i wdajac sie w mało inteligentne pyskowki z toba. pozdrawiam

"poniżając się do twojego poziomu"? Gdzie byłeś jak rozdawali rozum?

,,do Masakra,..ale odziedziczyles moje Korzenie,bo jestesmy Poakami.

,,,ja tam nie widze problemu,niech sie wyrzna w pien ukrainska cholota,jakie dozywocie wywiezc na ukraine i tam niech robia z nim co chca,taka szmate karmicw polsce,,,poj,,,e prawo

,,do gestapowiec,,co juz zapomniales ? ,,,za twoich to Polacy cierpieli i beda nadal cierpiec,bos jestes polski narodowiec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.