Krzysztof Mróz: Jestem gotowy do debat z Jerzym Łużniakiem

Krzysztof Mróz: Jestem gotowy do debat z Jerzym Łużniakiem

Krzysztof Mróz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Jeleniej Góry bez wahania odpowiedział pozytywnie na propozycję Jerzego Łużniaka (Koalicja Obywatelska), który zaprosił go dzisiaj (22 października) do udziału w debatach o mieście. Miałoby do nich dojść przed II turą wyborów samorządowych.

- Jestem gotowy do debat z Jerzym Łużniakiem – deklaruje Krzysztof Mróz. Jego zdaniem powinny się odbyć co najmniej trzy debaty, by mieszkańcy poznali opinie kandydatów i ich pomysły na rozwiązanie najważniejszych problemów.

- Jestem zwolennikiem debat, zawsze warto rozmawiać – dodaje kandydat PiS. -Dziękuję moim wyborcom – mówi Krzysztof Mróz.

Jego zdaniem jeleniogórzanie pokazali, że chcą zmian, a nie kontynuacji obecnej władzy.

Gdyby policzyć głosy oddane na pozostałych kandydatów na prezydenta miasta: Pawła Gluzę, Huberta Papaja oraz Grzegorza Niedźwieckiego, to wyraźnie jego zdaniem widać, że zwolennicy zmian są w większości.

- W II turze wyborów będę się do nich odwoływał oraz do tych mieszkańców, którzy nie poszli na głosowanie – planuje Krzysztof Mróz, nawiązując do frekwencji wyborczej. Wynosiła na w Jeleniej Górze 50,51 procent.

Zapowiada, że będzie prowadził kampanię wyborczą do ostatniego dnia października. 1 i 2 listopada nie zamierza agitować. Wybory w II turze odbędą się 4 listopada.

Według nieoficjalnych wyników w II turze wyborów w Jeleniej Górze zmierzą się Jerzy Łużniak (Koalicja Obywatelska, zdobył 47 procent poparcia) oraz Krzysztof Mróz (PiS) z 24 procentami poparcia.

-Mój wynik uważam za sukces, gdyż po raz pierwszy w Jeleniej Górze Prawu i Sprawiedliwości udało się wprowadzić kandydata do II tury wyborów o stanowisko prezydenta miasta – mówi Krzysztof Mróz.

Za bardzo dobry uważa także wynik wyborów do jeleniogórskiej rady miejskiej, w której PiS prawdopodobnie będzie miał osiem mandatów.

Nie kryj zadowolenia z wygranej PiS w wyborach do dolnośląskiego sejmiku wojewódzkiego. Jeśli PiS stworzy koalicję z Bezpartyjnymi Samorządowcami, może powołać zarząd i rządzić w sejmiku.

Komentarze (34)

...mieszkańcy pokazali przede wszystkim, że nie chcą pisu...a Mróz jak zwykle zaklina rzeczywistość...

Faktycznie i dla tego był drugi a nie piąty.

...i faktycznie dla tego uciułał o połowę mniej głosów...

Mieszkańcy [okazali że chcą zmian a zwolennicy vice nie chcą utracić stanowisk czyli całe rodziny głosują za "chlebodawcą" .

To będzie ewenement - grilowanie mroza (ang. roast of frost, notabene, dobry tytuł blackmetalowej płyty...).

Mieszkańcy chcą zmian i dowodem jest ilość głosów na PiS, Papaja i Gluzę. Kolejnym dowodem jest procent jaki zdobył PiS w całym kraju. Oczywiście lewe dzieci widzą zakrzywioną rzeczywistość bo im tak wygodniej. Platfusy ze swoimi przyjaciółmi ( do pierwszego obsadzania stanowisk, bo wtedy wojna będzie) już od ładnych kilku lat tracą na poparciu bo ludzie są znudzeni cyrkiem, który widzą w ich wykonaniu.

Mam dwa pytania do obu kandydatów:
1. Czy planujecie (a jeśli tak, to o ile) zmniejszyć zadłużenie Jeleniej Góry?
2. Ile nowych miejsc pracy w mieście jesteście w stanie obiecać?
Proszę o konkretne liczby.

Miejsca pracy sąw Jeleniej Górze TYLKO Z BARDZO NISKIMI PENSJAMI (ale presidente przecież jest z tego dumny).

nihilscire Więc chcesz że by Jelenia była dziurą ? i że by Po dalej kradło? Brawo zostałeś Debilem roku!

..Mróz jest najgorszym wyborem dla JG, tak jak wybór pis dla Polski...wstawanie z kolan i powrót do normalności już się zaczeło...tego nie da się zatrzymać...śmiać mi się chcę z tych wszystkich misiewiczów, którzy tak przebierali nogami szykując się do objęcia stołków...nic z tego... brawo Panie Łużniak...

Jeszcze kilka lat rządów obecnej ekipy i powiedzą: Jelenia Góra, ta koło Bolesławca.

Musisz bardzo nienawidzić pisu, jak tak mówisz!

A co, sądzisz, że PiS nam zrobi "Wrocław koło Jeleniej Góry"?

Przeczytaj jeszcze raz i spróbuj zrozumieć. Słowo klucz: ironia.

Po co Łużniakowi debata? widocznie czuje swoją przegraną i rzutem na taśmę próbuje zyskać nowy elektorat.

Poproszę ,aby nie robić koalicji z PIS i Bezpartyjnych w sejmikach .Nie róbcie na złość miastu i Dolnemu Śląsku bezpartyjni, Wystarczy już teraz obciach na mapie Polski , że Dolny Śląsk ma PIS. Jesli będzie koalicja z PIS tzn , ze wpisujecie się w nurt demagogi Pisowskiej konstytucji, Sądów, obrażania POlaków i ich dzielenia . Chcecie być tacy jak oni Pawłowicz, Piotrowicz, Kaczyński, Suski, Brudziński , Ziobro. Władza nie jest chyba aż tego warta. Nie róbcie tego Dolnemu Sląsku

A Pan Mróz nie ma doświadczenia w samorządach niestety skorzystał gdzie się 2 bije trzeci korzysta i został senatorem i co i nic zaprosi kilku do Jeleniej Góry zrobi koncert i koniec. TUtaj trzeba pracować i się natyrać jako Prezydent z całym szacunkiem. Nie wyobrażam sobie aby wszystkie pisma szły najpierw przez Nowogrodzką do akceptacji czy w JG można zrobić to i to . Do nas JG należy głos. Wybierzmy mądrze. Deabaty i tak nic nie dadzą, bo czas jest i limit i nie można normalnie się wypowiedzieć

Po co Łużniakowi debata? widocznie czuje swoją przegraną i rzutem na taśmę próbuje zyskać nowy elektorat.

Dlaczego Wałbrzych, Legnica, Bolesławiec i inne miasta rozwijają i rozbudowują się. Jelenia Góra traci na znaczeniu. Jak na wsi, jest tylko gdzie iść na piwo. Rozrywki są, ale nie u nas.

nihilscire Nie patrz się kto jest z jakiej partii tylko patrz się na człowieka jaki jest!

wybór jest prosty, albo głosujemy za tym, jak jest w Jeleniej Górze... (podkreślam w JELENIEJ GÓRZE) albo głosujemy za zmianami, wybór należy do nas.

PO i PIS powinniśmy pożegnać... A właściwie ich polityków przede wszystkim...

Święte słowa.

Teraz to sobie możesz żegnać. Nie ma już takiej alternatywy. Na placu boju został już tylko PiS i PO. Teraz trzeba iść i rozbić obecny układ w wyborach. Nikt nie miał tylu nieudanych inwestycji i tylu straconych dotacji w historii miasta, co Łużniak. Mróz nie miał szansy pokazać, co potrafi i dostanie ją ode mnie, bo jestem ciekaw zmian w tym mieście. Wcale nie będą na gorsze, bo gorzej już być nie może.

Może, może... Tylko trzeba wybrać Mroza.

...no pokomentujcie sobie pisoluby - tyle waszego, bo i tak prezydentem będzie Łużniak ; ) z postów widać, że zwolennikami Mroza są 2 główne typy ludzkie: z jednej strony stetryczałe mentalnie niezadowolone ze wszystkiego marudy, z drugiej otumanieni "wizjonerzy" tęskniący za monopartią u władzy na wszystkich szczeblach, którym demolowanie prawa, cywilizowanych reguł i przyzwoitości na poziomie centralnym nie wystarcza i chcieliby swojego Kaczyńskiego Ziobrę i Piotrowicza mieć u władzy w każdej gminie. Na szczęście w realu, w pięknej Jeleniej Górze, jesteście w mniejszości.

no a zastępcą Pan Marcin Zawiła bo to już dawno umówione i git - Panowie po kadencji pójdą na emerytury w wysokości
po lekko 7tysi miesięcznie a jelenia spłynie
jeszcze bardziej - to ich ostatnia kadencja wiec na kogo zagłosują wtedy ci co teraz z nimi mają układ - już muszą szukać kogoś po nich hehe

Zawiła Pokój obrębalski w sejmiku DŚ.Panowie dozywotnio skazani na reprezentowanie społeczeństwa

Jedyne, co możemy teraz zrobić, to zmobilizować się, przekonać nieprzekonanych, przekonać tych, którzy oddali głosy na Papaja i Gluzę i dać czerwoną kartkę Łużniakowi. Miał dużo czasu, żeby się wykazać. Ostatnio wypowiadał się w DAMI, że w Jeleniej spadło bezrobocie, szkoda, że nie dodał ilu ludzi wyjechało na zawsze z naszego miasta. To chyba o czymś świadczy?

BRAWO PANU KRZYSZTOFOWI MRÓZ życzymy powodzenia w II turze wcześniej jak była debata to ŁUŻNIAKA jedynego nie było a teraz zaprasza

Głąbuś, wiemy, że jesteś typowym pisiorem, ale spróbuj używać przecinków i kropek, tłuku.

Jesteś typowym przedstawicielem elektoratu KO - obrażacie bo argumentów nie macie. Idź do swojego pokoiku i zagraj na PS od rodziców.

Jak ktoś przeciw nam (pisowi), to na pewno z PO lub KO. Brawo.

Przecież argumenty były podane - niski poziom inteligencji, typowy dla wyborców pisu, jaskrawo podkreślony stylem pisania i brakiem podstawowej wiedzy o znakach przystankowych. Coś jeszcze masz do dodania?
PS to pewnie szczyt marzeń w twoim wieku?

Biedna ta Jelenia Góra. Pan Łużniak z ekipy "nicnierobiącego" prezydenta Zawiły- Bez pomysłu z duzym pakietem kiełbasy byborczej. Pan Mróz z ekipy "dobrej zmiany" ktora pokazała właśnie "debatę" rodem z PRL, nazywając wszystkich myślących inaczej zdrajcami, ubekami, lewakami itp. Masakra !

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.