Kto jeszcze na tablicę Virtuti Militari?

Kto jeszcze na tablicę Virtuti Militari?

Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Radar chce dopisać nowe nazwiska zasłużonych jeleniogórzan na pamiątkowej tablicy Kawalerów Orderu Virtuti Militari Ziemi Jeleniogórskiej.

Przedstawiciele Stowarzyszenia czekają na zgłoszenia taki osób. Jeżeli ktoś chciałby wskazać kandydata do takiego uhonorowania powinien skontaktować się z prezesem Stowarzyszenia Radar, Markiem Gołębiowskim pod numerem telefonu tel. 662 183 102 lub pocztą elektroniczną: marygol@wp.pl. Zgłoszenia można też kierować do biura prezydenta, ul. Sudecka 29, pok.56 II piętro budynek B.
Na razie, na tablicy odsłoniętej podczas ubiegłorocznych obchodów Stulecia Niepodległości w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego uhonorowano 33 takie osoby, a zgłoszono kolejne cztery.
 

Komentarze (5)

Rozumiem,że nazwisk żołnierzy z armii służącej pod butem ZSRR nie będzie na tablicy umieszczonej w KK, który to rzekomo walczył z komuną.

nazwisk zolnierzy nie bedzie w ogole, beda tylko nazwiska pedofili.

Jeśli tak sądzisz to nie może Ciebie zabraknąć.

ZAMILCZCIE!!!

Zgłosiłbym z chęcią teścia gdyby nie fakt, że musiałby wisieć w kościele. którego on nigdy (i słusznie)nie tolerował. Skąd taki pomysł RADARu?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.