Kupił jej pizzę, a obdarowana go okradła

Kupił jej pizzę, a obdarowana go okradła

Nawet pomagając trzeba zachować czujność i choć trochę nieufności. Wśród proszących o pomoc, żerujących na ludzkiej życzliwości, nie brakuje bowiem nieuczciwych i niewdzięcznych. Przekonał się o tym pewien mężczyzna ze Zgorzelca.

26-letnia kobieta poprosiła przechodnia o wsparcie. Była głodna. Zaczepiony mężczyzna nie pozostał obojętny. Zamiast wręczenia gotówki, zaprosił kobietę do pizzerii. Po posiłku zapłacił i schował portfel do kieszeni kurtki, która wisiała na oparciu krzesła. Sam zaś wyszedł na chwilę na zewnątrz zapalić papierosa. Niewdzięczna kobieta nie oparła się pokusie i okradła swego dobroczyńcę. Capnęła portfel i wybiegła, informując mijanego fundatora pizzy, że musi lecieć bo jest umówiona na spotkanie. Mężczyzna stracił karty bankomatowe i drobną kwotę pieniędzy. Policja bez trudu ustaliła personalia złodziejki. Teraz 26-latkę czeka proces sądowy i perspektywa więzienia, nawet do 5 lat.

Komentarze (9)

Jaki efekt chciała uzyskać tą niepokojącą wiadomością redaktor Potoczak-Pełczyńska? Głupota i naiwność darczyńcy porażająca. A właściwie to pewnie dobrzy znajomi. Jednym słowem sprawa niemal rodzinna.

"capnela" - slowo uzyte w renomowanym dzienniku, jakim sa NJ... poziom powdorkowy, i oczywiscie brak nazwiska autora tekstu, ale tutaj nie ma co sie dziwic.. ja tez wstydzilbym sie podpisac pod takim gownem:(

a swoja droga.... ciekawe skad taki przyplyw dobroczynnosci... pewnie za pizze zamoczy ogora sobie :)

Oczywiście, że o to chodziło. Inaczej nie siedziałby tam z nią razem w lokalu, tylko kupiłby jej jedzenie i poszedłby sobie dalej.

Szukam portfela - czarny, skórzany, w środku karty bankomatowe (niedziałające) i drobna kwota pieniędzy.

Troll znowu się podszywa. Nie karmić, nie odpisywać.

Cmoknij mnie, nędzna podróbko, w koniec mojej czarnej pyty...

Mógł ją od razu na lody zaprosić...

przecież obdarowujący mógł też obdarowaną capnąć!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.