Liderka Nowoczesnej przyjeżdża do Jeleniej Góry

Fot. Łukasz Kamiński

Katarzyna Lubnauer przyjedzie w przyszłym tygodniu do Jeleniej Góry. W programie jest m.in. otwarte spotkanie z mieszkańcami.

Liderka Nowoczesnej pojawi się w towarzystwie innych posłów tej partii: Elżbiety Stępień i Michała Jarosa. Będzie to w piątek (20 kwietnia). O godz. 17. w Książnicy Karkonoskiej planowane jest otwarte spotkanie z mieszkańcami. Wcześniej grupa parlamentarzystów spotka się z młodzieżą z II LO w Cieplicach a także z władzami miasta i dziennikarzami.

Komentarze (49)

Ktoś ją tu zapraszał? Nie sądzę. Sama się pcha, bo poparcie leci i zaczyna od miast, gdzie mieszka największa liczba byłych ubeków, którym się nie podobają obecne rządy.

Zrób se kazmirz lewatywę to spadnie Ci ciśnienie.

Widzę, że odbytowa tematyka jest ci bliska, to może sama zaaplikuj sobie porządnego silikonowego fallusa...

Zaprosiła ją tu ta grupka jgórskich UBeków i KODziarzy którzy tracą orientację dlaczego walczą z PISem. W kraju jest coraz lepiej więc ona ma im przypomnieć o co im chodzi. Wtedy trochę pobredzą o łamaniu demokracji i się pożegnają...

Nie pajacuj Kazmirz. Nie jesteś tak ważny, by poważni ludzie brali pod uwagę brak zaproszenia od ciebie.

Kazmirz, cokolwiek bierzesz bierz pół..w zasadzie to można tak powiedzieć o każdym polityku, którzy przyjeżdża więc sugeruje trochę zimnej wody na łeb i więcej tolerancji, o ile oczywiście w słowniku pislamistów jest takie słowo jak tolerancja :(

Nie indycz się tak, bo ci żyłka pęknie. Nie chcesz, nie przychodź na spotkanie., tylko się nie łudź, że prezio przyjedzie razem ze swoja ochroną! Nie jestem byłym ubekiem, a też mi się nie podobają obecne rządy!!!

No to super. Już zbieram zgniłe jajka i pomidorki.

Teraz zrób sobie miksturę z tych jajek i pomidorów. A w ramach protestu moherze nałóż miksturę na włosy i noś do kolejnej miesięcznicy.

A poseł nowy klub prawo demokracja wolność

Rekomenduję w necie: "Wyspa prawdziwej wolności" Witolda Gadowskiego. Warto zajrzeć!

Kazimierz a ty ubeka w rodzinie nie masz?????????

Kazmirz, kodziarstwo i feministki już Cię hejtują. To są ci, co tak epatują "językiem miłości" i tolerancję sławią. Aż miło (sarkazm).
A poużywajcie sobie, poużywajcie. Tyle waszego. A Ty Kazmierz nie przejmuj się. Zdarzają się przypadki nieuleczalne :)

Przestań narzekać pisiorku. Nikt nie prześcignie w języku miłości waszych faszystów z ONR, Wszechpolaków i innej hałastry. Wkrótce, jeszcze w kwietniu usłyszymy od tych zwolenników PiS wrzaski i wycie miłości na Jasnej Górze.

Przyjdę może spotkam kazmierza.

Ale brzydka.

Jeszcze tej tu brakowało

Masz słuszne pretensje, że do tej pory u nas nie była. Mądra, inteligentna i odważna kobieta. Wielu polityków PiS będzie jej wkrótce czyściło buty.

Gdyby była mądra i inteligentna to nie zajmowała by się polityką.

to wasze "wkrótce" zrobiło się już tak nic nie znaczące, że teraz już jest wyłącznie śmieszne i żałosne

Zadowolony z siebie Morawiecki zapowiedział nowy podatek min dla centrów handlowych. PiS niby łupi zachodnie koncerny - galerie handlowe i biurowce - a w rzeczywistości poprzez te zachodnie koncerny łupi nas, Polaków! Kto naprawdę zapłaci na te podatki? Przecież wszystko pokryją klienci tych galerii! Rozdają z budżetu na niby najbiedniejszych, a łupią klientów, a że tych objętych PiSowskimi programami dla ubogich jest wielu, to wygrają kolejne wybory.

O, ciekawe, może się wybiorę posłuchać co ma do powiedzenia.

Kłóćmy się ,góra się cieszy ,że skaczemy sobie do oczu,skłóconym narodem łatwiej rządzić,a to my jesteśmy suwerenem i możemy dużo dobrego zrobić,pod warunkiem,że wyłączymy telewizor włączymy myślenie.

Przyjeżdża do jg w poszukiwaniu programu partii :) Dość dyktatury kobiet...czy jakoś tak :) :) ;)

Kto to jest, że się tak podniecacie?

Takich fachowców od ekonomii, gospodarki i finansów pozowali ci "tytani intelektu" z kropki N, a nawet nie potrafili prawidłowo rozliczyć własnej kampanii wyborczej z 2015 roku?!Jeśli finansami Polski zajęli by się tak samo jak własnej partii to aż strach pomyśleć do czego by doprowadzili nasz kraj?

Uwaga! Wobec kompromitacji obecnej totalnej opozycji (antypisu), Stare Kiejkuty rychtują nam jakąś nową, "postępową" kanapową partyjkę. Nie dajmy się nabrać!

Co to som Stare Kiejkuty? Ciosek, Kusiak i Sarzyński?

[quote=gospodyni]Co to som Stare Kiejkuty? Ciosek, Kusiak i Sarzyński?[/quote]
Chodzi o s......ów z wyższej półki - patriotów sowieckich - jak Czempiński, Dukaczewski, Makowski, Jasik, Libera itp.

Niech przyjedzie. W werszawie razem z maglarka Kamila rozlozyla kropkaN teraz porozklada KOD. Wiekszej kompromitacji nie znajdziecie.

Nie musimy szukać. Kompromitacja wylewa się z Nowogrodzkiej.

Szkoda ze Kamila nie przyjeżdża to bym sie wybrał i zobaczył czy tak samo ładnie wyglada na żywo :)

Co to za indywiduum jest ta Lubnauer? To z jednego miotu co Scheuring Wielgus i Grafin von Thun und Hohenstein? Ale obrzydlistwo!

Skąd ty znasz tyle nazwisk? Do tej pory podniecałeś się laskami jarosława! Wszystkimi!

Nagle zaczęli jeździć po Polsce . Platfusów i im podobnej zgrai nic już nie uratuje. Kabaret jaki pokazują lewusy w Warszawie co raz bardziej przekonuje wyborców do PiS-u. A teraz jeszcze robią objazdówki po takich mieścinach jak Jelenia Góra bo tonący brzytwy się chwyta. No niech przyjedzie , będzie ubaw w komentarzach.

"Prezes odwiedziny zaczął do Elbląga i Lublina, a lista kolejnych miast jest długa. W pierwszej kolejności Kaczyński zawita do tych z siedzibami wojewodów, potem będą inne, duże i mniejsze. Szczególnie zależy mu, by wizyty najlepiej przebiegały w stolicach okręgów wyborczych i byłych miastach wojewódzkich."

Dobra Zmiano, czekamy na realizację programu CELA+ ... przecież gangsterzy z PO,PSL,SLD i Nowoczesnej muszą - po konfiskacie ukradzionych majątków - gdzieś mieszkać, prawda?

Odnośnie projektu CELA+ .... polecam w sieci "Rozmowę ściśle jawną" Piotra Nisztora - Osiem lat rządów Platformy Obywatelskiej równały się z tym, że każdego roku tracono nawet 30 mld zł - to daje w sumie ok. 260 mld.

Zapraszamy, zapraszamy! Śmiechu nigdy nie za dużo, a z N. jest zawsze śmiesznie :D

Nie jest śmiesznie, jest tragicznie! Dramat polega na tym, że te KANALIE będąc zdeklarowanymi wrogami Polski, zasiadają w polskim parlamencie i są utrzymywani za pieniądze Polaków - czyli ofiara finansuje swoich oprawców. Schizofrenia?!

Zaczynam zwalniać pracowników za poglądy polityczne. Niech im rząd da.

Lubnauerowa jest typowym przykładem resortowego dziecka. Jej rodzice, to wieloletni funkcyjni działacze PZPR. Ona sama też ma poglądy lewackie - terminowała w Unii Wolności, Unii Demokratycznej, broniła przeszłości "Bolka" Lecha Wałęsy. Jest orędowniczką legalizacji homozwiązków i poszerzenia dostępu do aborcji itd.,itp.

Wg IPN tatuńcio Kamili Gasiuk Pihowicz - Henryk Gasiuk, to stary konfident SB o ps. "Waldek" (nr rej. 1499 Siedlce). Nie nazywajmy szambo perfumerią!

9

Niedaleko pada jabłko od jabłoni ... czyli jaki ojciec, taka córka.

Kim był tatuś Kaczyńskich,czy nie pieszczoszkiem komuny?

Może tak więcej udokumentowanych, rzetelnych konkretów w tym temacie, hmm?

kto ta skrzczaca babe zapraszal do jeleniej gory przeciez dla kasy zrobi wswzystko nawet ze schetyna pojdzie do wyborow byle do koryta

Koraliku dojna zmiana teraz jest przy korycie a koryt przybywa a pracujących ubywa. I tak spada bezrobocie wg premiera. Chcesz to pracuj na nierobów, jeśli sam nim nie jesteś. Ja czekam na liberalny rząd.

YouTube - Michalkiewicz u Gadowskiego: Zostaliśmy SPRZEDANI! Ustawa 447 to dla Polski okupacja i katastrofa!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.