Liderka Strajku Kobiet w Lwówku Śląskim

Liderka Strajku Kobiet w Lwówku Śląskim

Marta Lempart, jedna z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, zapowiada swój przyjazd na protest do Lwówka Śląskiego, swojego rodzinnego miasta. Manifestację zaplanowano na 1 grudnia.

- Do zobaczenia na proteście we Lwówku Śląskim - napisała Marta Lempart na swoim Facebooku.

Marsz pod hasłem „Nigdy nie będziesz szła sama!” organizuje „Strajk Kobiet Lwówek Śląski” . Protestujący mają wyruszyć 1 grudnia o godz. 17.00 z placu Wolności w Lwówku Śląskim.

„Lwówecki Strajk Kobiet” zachęca do udziału wszystkich przedsiębiorców oraz pracowników, którzy w wyniku obostrzeń zostali poszkodowani, do przyłączenia się do protestu. "Kochani, którzy prowadzicie działalność bądź pracujecie w branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej, czy kulturalno- rozrywkowej nie poddawajcie się! Wyjdźcie razem z nami na spacer i wyraźcie głośno swoje postulaty!"- apelują organizatorzy. (...) "Weźcie garnki, gwizdki, megafony, bębny, cokolwiek macie w domu – zróbmy szum, niech Polska nas usłyszy!” – piszą organizatorzy na FB Strajku Kobiet.

 Przyjazd do Lwówka Śląskiego zapowiedzieli także  działacze z Wrocławia, Jeleniej Góry, Bolesławca i Legnicy.

Komentarze (31)

Mamy dość tej agitacji prowadzonej przez nj.Siejecie propagandę antyrzadowa i antydemokratyczną.We Lwówku juz kilkilarazy próbowano zorganizować protest jednak nie za bardzo ty wychodziło z powody frekwencji liczonej w promilach.Teraz jak taka persona przyjedzie to spodziewać się należy posiłków z całej Polski.Miejscowych to nie interesuje. Mogli by za to przywitać bylą mieszkankę miasta gromkim okrzykiem wpierw...j i j***. Lampart .wypier..ć

Zgadzam się z tym co piszesz, ale może być jeszcze gorzej. Czerwone nj uprawiają propagandę treścią i ocenami ale zobacz na lwówecki.info. Tamte osobniki odsłoniły się całkowicie że są za obaleniem rządu tak samo jak lampartowa. Jeżeli treść komentarza nie zgadza się wprost z uznaniem cenzorskich osobników, a jest prorządowa, nie jest publikowany. Tak po prostu. Sprawdziłem. Nie mają znaczenia wulgaryzmy, obrażanie. Chodzi wyłącznie o twój punkt widzenia.

DLW i wszystko jasne... buahahaha!! Swoją drogą we Lwówku muszą być jakieś duże złoża uranu. Promieniowanie jest i rodzą się mutanci POpromienni :)

Kiedy wreszcie ta baba zostanie aresztowa za łamanie na każdym kroku prawa. Choćby za lżenie policjantów? Gdzie równość wobec prawa?

Kiedy wreszcie ta baba zostanie aresztowa za łamanie na każdym kroku prawa. Choćby za lżenie policjantów? Gdzie równość wobec prawa?

Ojpisiorku, pisiorku. Masz rację że robisz pod siebie bo was już nie ma. Pozamiatane macie i tylko tłumaczyc się przyjdzie. Ze niby " ja tylko wykonywałem polecenia " . Powodzenia.

Jakis glupszy jestes???

Brawo "Po_trzask" , precz z tym lewackim dziadostwem; sluzacymi SOROSA. Calkowicie zgadzam sie z Twoja opinia ktora przytaczam jeszcze raz: "Mamy dość tej agitacji prowadzonej przez nj.Siejecie propagandę antyrzadowa i antydemokratyczną.We Lwówku juz kilkilarazy próbowano zorganizować protest jednak nie za bardzo ty wychodziło z powodu frekwencji liczonej w promilach.Teraz jak taka persona przyjedzie to spodziewać się należy posiłków z całej Polski.Miejscowych to nie interesuje. Mogli by za to przywitać bylą mieszkankę miasta gromkim okrzykiem wpierw...j i j***. Lampart .wypier..ć "

Współczuję Lwówkowi gościa...Wstrętne obleśne babsko.

POpieram hasło :je.ać Lempart i Wypi..dalać do Wrocka lub na księżyc[razem z Sorosem-jej mocodawcą]

Baranie łby się przebudziły.

Płatni, dyżurni hejterzy PiS-u, czuwają i systematycznie wylewają pomyje. ale niech robią tak dalej - zbyt duża ilość słodkiego miodu, w końcu się przeje i staje się on gorzki - ku chwale, tej miłującej władzę i pieniądze, władzy!

Potrzaśnięty już zwarty i gotowy.

Nie są dyżurni ale trudno Ci to pojąć, że nie wszyscy są zaczadzeni lewactwem?

Targowica za pare euro odda wolność i macice do wyskrobania.

Biedni słabi ludzie. Jak jesteście słabowici na umyśle i podatni na sterowanie świadczą wasze „autorytety”. Każdy z nich ma prywatnie problemy prawne, finansowe we własnym życiu którym nie potrafi pokierować, więc w pewnym momencie uznaje że pokierowanie stadem bar anów będzie jakimś rozwiązaniem i sposobem na zysk. Tak było z kijowskim, tak samo jest z lampart. Jeszcze nie wiadomo jak jest z konieczynska i zapewne nie będzie wiadomo bo jest zbyt lokalną i nic nie znaczącą ordynuską, ale cel ma taki sam. Nawet nie jest warta tej wiedzy. Wystarczy trochę wulgarnych wrzasków żeby was przyciągnąć. To jest dla was powód do przemyśleń…

~Po_trzask dostał rozdwojenia jaźni i czym prędzej powinien leczyć głowę. NJ nigdy nie siały antydemokratycznej propagandy czego dowodem jest to,że nawet najgłupsze wpisy kaczystowskich trolli puszczają w obieg. Marta Lampart stanęła po stronie słabszych,którzy bronią praw do kobiecej godności i wolności,stawiających czoła policyjnym nieumundurowanym bojówkom -takie oddziały tłumią na Białorusi protesty. Strajkujące kobiety mają w rękach: tekturki,banery lub polskie flagi a "dzielni damscy bokserzy": gazy, teleskopowe pałki i kajdanki. Wolałbym by w moim mieście urodziła się Mart Lampart a nie jakiś zakompleksiony, zdziwaczały stary kawaler Jarosław.

a najbardziej wolałbyś żeby twoje miasto nazywało się Jeleningrad. O stanie twojego umysłu świadczą porównania i idiotyzmy które wypisałeś, a marta wyp*****alaj-lampartowa niech sobie wy pie r dala...

Istnieją osoby, które dla własnych korzyści gotowe są podpalić kraj. Honor i ojczyzna to dla nich puste słowa. Niech ta pani tutaj nie przyjeżdża, nikt jej tutaj nie potrzebuje.

Lempart jest skrajnie obrzydliwa

Jak to mówią każda potwora znajdzie amatora .W tym przypadku się nie sprawdza. Jest jeszcze jedno, że ocena uroda rośnie z ilością wypitego alkoholu i w tym przypadku śmiałkowie najpierw zaliczyli tzw. zgon i nie było im w stanie jej ocenić.Wiec nie ma co sie dziwić że nie toleruje płci odmiennej.

Radzieccy uczeni stwierdzili, że nie da rady wypić tyle alkoholu, żeby Lempart się sPOdobała :)

Modyfikacja jakaś? Hitlerowskie komory gazowe zamienione na razie na gaz przenośny?
Takie miłosierdzie boskie katolickiej milicji fuehrera narodowych socjalistów kaczyńskiego ???

Uwaga. Najgorsza patologia przyjezdza do lwowka.

Hitler Kaczyński i krzyworyjec Moravitzky zabili 121 Polaków.

No to chyba się cieszysz??

Narodowy socjalizm pisbolszewizm kulawego hitlera Kaczyńskuego zrodzil sie z klamstwa smolenskiego, i opiera sie na klamstwie.

Jest jak drugi ślub koscielny Kurskiego i jego kolejnej "żony" zawsze dziewicy.

Je*** pis.

Dyktatura narodowych socjalistów pisbolszewików małego kulawego hitlera Kałczyńskiego jest ufundowana na bezczelnym potrójnym kłamstwie dzięki którym wygrali wybory: kłamstwie smoleńskim, kłamstwie, że Polska była "w ruinie" i kłamstwie wyborczym m.in. tym, że kredyty frankowe zostaną przewalutowane po kursie sprawiedliwym, ale ciemny lud to kupił i teraz mamy to co mamy. pisbolszewicka sekta, która obecnie jest przy władzy to najbardziej anty państwowa i anty demokratyczna partia od czasów II wojny którą trzeba jak najszybciej zdelegalizować, im wcześniej tym lepiej dla Polski; Konstytucja na którą przysięgali jest deptana i co akt prawny łamana!!!popatrzcie co się dzieje przez ten czas „rządzenia” pisowskiej sekty: całe 27 lat zostało zdeptanie/zniszczone; widać to po marginalizacji Polski na arenie międzynarodowej, widać to po wszechobecnej krytyce tego co się dzieje w Polsce; jeśli ktoś tego nie widzi to ma problem z myśleniem; pisbolszewia z tym ich kartoflem debilem i paranoikiem na czele, to banda debili, kłamców, cyników, hipokrytów, paranoików, kanalii i schizofreników!!!!! to jest największa dla Polski zaraza, która niszczy naszą Ojczyznę, depcze Konstytucję, depcze demokrację a z państwa demokratycznego i prawnego, już zrobiła atrapę państwa idąc ku dyktaturze jednego, małego, kartoflanego paranoika żądnego władzy absolutnej!!!!! pisbolszewia to najbardziej antypaństwowa, anty obywatelska, antydemokratyczna sekta w dziejach Rzeczpospolitej, którą jak zmienią się czasy, trzeba zdelegalizować a winnych doprowadzenia Polski do takiego stanu - ukarać; oby dla niektórych nie skończyło się to tak, jak w rumunii!!!!!!!!!PAMIĘTAJCIE PISBOLSZEWICY: żadna władza nie trwa wiecznie więc i ta kiedyś się skończy!!!!!! ***** *** W*********j

Tak się cały czas łamie czy z tym moim Convidem pojawić się marszu we Lwówku.

Polska nie ma prezydenta, nie ma premiera i nie ma rządu. W Polsce jest pislamski rezydent bezobjawowy i pislamski nierząd, którzy działają przeciwko Polakom i przeciwko państwu polskiemu. Chaos decyzyjny nierządu, sprzeczne komunikaty, przekazywane przez członków nierządu społeczeństwu, potęgują dezorientację obywateli i generują złe emocje w społeczeństwie.
Takiego burdelu w Polsce nie było od czasu zakończenia II WŚ i niestety ten chaos, sprowokowany przez pislamskich czynowników, sprzyja przede wszystkim im i ich bandyckim poczynaniom, malwersacjom, rozkradaniu przez nich, do spółki z kk, państwa polskiego, karygodnym posunięciom bezprawnych działań siłowych przeciwko wszystkim tym, którzy nie zgadzają się z tym co wyprawia w Polsce katopislamska banda. Wykorzystując sytuację pandemii i kompletnie zniszczonej przez nierząd pislamu służby zdrowia, waaadza katopislamska terroryzuje obywateli oraz w ogromnym stopniu przyczynia się do coraz większej liczby zgonów Polaków, przez celowe zaniechania działań naprawczych, fałszowanie statystyk postępu pandemii i propagandowy, kłamliwy obraz rzeczywistości

GONCIE TYCH PATOLI MORDERCÓW DZIECI

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.