Lokator okazał się bezczelnym zlodziejem

Lokator okazał się bezczelnym zlodziejem

Wynajmował dom, nie płacił za wynajem, a gdy właściciel nieruchomości nakazał, aby niesolidny lokator wyprowadził się, ten okradł dom. Straty sięgają 30 tys. zł. 

Mężczyzna przestępstwa dopuścił się pod koniec grudnia ubiegłego roku na terenie gminy Stara Kamienica. 27-latek wynajmował dom, który później okradł. Kiedy właściciel zorientował się, że mężczyzna nie płaci rachunków nakazał mu, aby ten się wyprowadził. 27-latek wyprowadził się, jednak zachował klucz do domu, który później wykorzystał do przestępstwa. Pokrzywdzony zmienił kod alarmu, jednak nie zmienił w firmie ochroniarskiej danych osoby, z którą należy się kontaktować w przypadku jego uruchomienia. Nadal widniał tam kontakt telefoniczny do 27-latka. Tak się stało podczas włamania. Alarm się uruchomił i przedstawiciel firmy ochroniarskiej skontaktował się z 27-lakiem , który potwierdził , że wszystko w porządku, a następnie bez przeszkód okradł dom. Jego łupem padło mienie o wartości 30 tysięcy złotych. Były to grzejniki, rury centralnego ogrzewania, pompy, sprzęt AGD i inne przedmioty. Zatrzymany oświadczył, że skradzione mienie sprzedał w punkcie skupu złomu.

Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz 27-latkowi grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (7)

Wszędzie gnoje i cwaniaki

taki narod

Pisząc "taki naród" napisałeś również o sobie.

Ale głupol o matko !

AdolfH ,to nie cwaniak to debil zwykły,taki wiesz 27 latek z móżdżkiem dzieciaka niedorozwój,...

I prawdopodobnie amator młodych chłopców, który kąpie się z ojcem w wannie

No to będzie miał wikt i opierunek.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.