Łukasz Cimosz na podium w Zagrzebiu

Jeleniogórski badmintonista z KS Chojnik kontynuuje serię sukcesów. Do trzech medali z Polish Open U-17 Łukasz Cimosz dołożył kolejne trofeum brązowego koloru. W grze mieszanej z Karoliną Szubert zawodnik z cieplickiego klubu wywalczył trzecie miejsce w FZ Forza Zagrzeb U-17 Open.

Międzynarodowa i silna sportowo obsada turnieju w chorwackiej stolicy nie przeszkodziła młodym polskim mistrzom w powtórzeniu zeszłorocznego wyniku. Niewiele brakowało, aby Łukasz stanął na podium w grze pojedynczej. Dopiero w ćwierćfinale uległ rozstawionemu z numerem 2 badmintoniście gospodarzy Luce Ban. Najbliższy start Łukasza Cimosza to rywalizacja w FZ Forza Czech U-17 International.