Marihuanę schował w majtkach

Marihuanę schował w majtkach

Na próżno – policjanci i tak znaleźli towar podczas przeszukania 25-latka. Okazało się także, że mężczyzna kradł kable elektryczne. Grozi mu do 8 lat więzienia. Sprawcę zdradził... zapach palonej marihuany.

Do zatrzymania doszło wczoraj (czwartek) w nocy przy ulicy Staszica w Jeleniej Górze. Dzielnicowi zauważyli stojącego na przystanku fiata punto. Siedziało w nim dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze podeszli bliżej i wyczuli zapach palonej marihuany.

- Wylegitymowali siedzących w pojeździe mężczyzn. Właścicielem był 25 –letni mężczyzna, który siedział ze swoim 27-letnim kolegą. Podczas przeszukania policjanci znaleźli między siedzeniami ukrytą, częściowo wypaloną, porcję marihuany oraz kilka wiązek kabli elektrycznych – informuje nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Okazało się, że marihuana jak i kable należały do 25-latka. W trakcie przeszukania okazało się, że 25-latek w bieliźnie ukrył kolejne sto porcji marihuany. Kable natomiast ukradł z zakładu pracy, w którym pracował. Zamierzał je sprzedać na skupie złomu.

Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz kradzież grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Fot. KMP Jelenia Góra
Marihuanę schował w majtkach

Komentarze (3)

chciał dać popalić "małemu"??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No to śię sam podkablował hehehheh burak

ale baran :lol:

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.