Mistrzowie kajaków na Kwisie

Mistrzowie kajaków na Kwisie

W najbliższy weekend, 7 i 8 października, warto wybrać się do Leśnej. Na kajakowym torze na rzece Kwisie obok odlewni „Baworowo” odbędą się widowiskowe XX Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w slalomie, finałowe zawody Pucharu Polski i Ligi Młodzików '2017 oraz XXIII Międzynarodowy Puchar Kwisy w slalomie kajakowym. Wstęp wolny.

W sobotę od godz. 10 zaplanowano po dwa przejazdy młodzików i open w konkurencjach K-1M, C-2M i C-1K. Dwie godziny później dwa przejazdy młodzików i open w C-1M i K-1K. Około godz. 16 zakończenie i dekoracja nad kajakowym torem najlepszych zawodników Pucharu Polski, Ligi Młodzików i Pucharu Kwisy.

W niedzielę, od godz. 10 półfinał konkurencji K-1M, C-2M, C-1K, C-1M i K-1K. Finałowe przejazdy w tych konkurencjach w samo południe. Dekoracja zwycięzców i uroczyste zakończenie Młodzieżowych Mistrzostw Polski nastąpi o godz. 15 przy Ratuszu w Leśnej.

Główni organizatorzy zawodów z LUKS-u Kwisa Leśna, który świętuje 40-lecie działalności, gwarantują niezapomniane sportowe wrażenia, ducha rywalizacji i pozytywne emocje. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.