Młodzi jeleniogórzanie mówią "nie" ministrowi Czarnkowi

FOT.ALKA, FB ZSET

Młodzi ludzie z Jeleniej Góry dołączyli do kolegów z całej Polski, którzy sprzeciwiają się nominacji Przemysława Czarnka na ministra edukacji i nauki. Dzisiaj (14.10) protest odbył się na placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Wczoraj (13.10) dezaprobatę wyrazili uczniwie i pedagodzy Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze.

- Jako poseł Przemysław Czarnek wypowiadał się w sposób niedopuszczalny o osobach nieheternormatywnych i o kobietach. Obawiamy się o to, czy szkoła będzie miejscem bezpiecznym dla każdego, czy nie będzie to miejsce, gdzie przekazuje się treści nacechowane ideologicznie czy światopogląd aktualnie rządzących - mówili dzisiaj na placu Ratuszowym w Jeleniej Górze młodzi działacze lewicy.

Protest nie był zbyt liczny, do czego przyczyniła się z pewnością pogoda. - Ważne jest, że młodzież włącza się w życie polityczne i nie jest obojętna w sprawach, które jej dotyczą - mówili obserwatorzy protestu, który odbywał się po hasłem „To nie jest nasz minister".

Uczestnicy cytowali te słowa Przemysława Czarnka, z którymi się nie zgadzają i które budzą ich niepokój: „Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku 20-25 lat, tylko w wieku 30 lat. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana”.

"Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT, wyrastająca z neomarksizmu, pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam”.

Także sprzeciw przeciwko takim poglądom wyrazili wczoraj uczniowie jeleniogórskiego "ekonoma". Uważają, że  głoszone przez Przemysława Czarnka opinie  nie licują z przyznanym mu stanowiskiem.

Uczestnicy protestu podkreślali, że w szkołach uczą dzieci tolerancji, mówienia prawdy, szacunku. Wpajają wartości takie jak człowieczeństwo, miłość, patriotyzm i zwyczajna dobroć. Nastawiają je na współpracę, partnerstwo. A tymczasem jeden człowiek może sprawić, że cała hierarchia wartości, poczucie prawdy i bezpieczeństwa oraz spojrzenie na świat w oczach dzieci zostanie zachwiane. Minister edukacji i nauki ma być wzorem, a nie wstydem dla młodzieży.

protest 14.10 (1).jpg
protest 14.10 (2).jpg
protest 14.10 (3).jpg
protest 14.10 (4).jpg
protest 14.10 (5).jpg
protest 14.10 (6).jpg
zset  (1).jpg
zset  (2).jpg
zset  (3).jpg

Komentarze (19)

Dorosły Czarnek powie "nie" og****ałym i rozwydrzonym młodym jeleniogórzanom.

Znowu miłośnicy pe.dałów wtrącają się w nie swoje sprawy. To, że Czarnk się nie nadaje to druga sprawa, ja tylko przypominam, że system edukacji zniszczyli jego poprzednicy i dzisiaj przeciętny nauczyciel nie potrafi przygotować sprawdzianu bez dostępu do internetu, bo je po prostu pobiera z sieci. Znów powstał jakiś gniot językow do opisywania ped.alstwa, kiedyś byli "mężczyźni metroseksualni", później wszedł "gender", teraz "nieheternormatywność". Tą patologię trzeba leczyć, nie czesać. Cała ta ideologia lgbtqiapk, bo tych cyrkowców jest więcej niż tylko lgbt, trzeba leczyć i w ramach humanitaryzmu nie przymusowo, tylko dobrowolnie. Wtedy te pajacowanie się skończy.

leczyć trzeba takich dekli jak Ty

Pewnie wy byście się nadawali,co piszecie to wy takie podchodzace,na mini-stra.

Zamknąć szkoły i kościoły. 6 tys. nowych przypadków, "trudno" zauważyć że skok nastąpił po 3 tygodniach od rozpoczęcia zajęć szkolnych.
Szkoły i galerie handlowe powinny być zamknięte we wrześniu, teraz to już po ptokach pozostała "rosyjska ruletka"

R(t) = 1,77 (zmiana od wczoraj +0,01) R(t) = 1,82 dzień/dzień
Zamknąć szkoły
Zamknąć kościoły
Limitowac wyjście do sklepu
Dzieciaki w domach.

Lombardia będzie w ciągu 14 dni.

Piekny protest w ważnej sprawie, NIE DLA CZARNKA!

Cytaty stwierdzaja tylko fakty. Walcza z faktami?

Po drugie w Jelonce sa tysiace uczniow a poparlo ich tylko pietnastu. Wynika to z tego, ze to nie sa zwykli uczniowie tylko dzieci z bardzo specyficznych rodzin bylych funkcjonariuszy PZPR, UB i zydokomunistow.

Odgórnie zorganizowana ogolnopolska akcja.Bierze w nich udział garstka zmanipulowanych młodych osób. TO cały czas te same "dyzurne" osoby id wszelakich protestów i manifestacji. Ostatnio te same osoby broniły agresywnego aktywisty lgbt wmawiają emu ze jest kobietą. Te same osoby bray udział w tęczowych marszach ,czarnych marszach .To dla tej marginalnej garstki ludzi nj robią polityczny artykuł. Natomiast to co Luzniak chce zrobić z przedszkolami to nj nie opisują. Temat przedszkoli dotyczy tysięcy młodych jeleniogorzan.

minister na miare polskich mozliwosci. poje*any kraj, poje*ani politycy.

Przyjdzie Czarnek i tęczowych nosem wciągnie.

Panie redaktorze i po raz kolejny widać że ma Pan bardzo niewiele wspólnego z prawdziwym redaktorem. Bardziej pasuje Pan do lewicowego aktywisty, a o rzetelności nie wspomnę. To ja Panu trochę pomogę. Powinno być raczej tak napisane. Dzisiaj na Placu Ratuszowym 11 młodych osób, czyli nic nie znacząca garstka wyrażała swoje niezadowolenie z naprawy i podniesienia poziomu nauczania w polskich szkołach. Taka jest prawda i tak powinno być napisane.

Panie redaktorzy czy aby nie jest Pan za bardzo zindoktrynowany przez WROGĄ POLSCE NIEMIECKĄ ZAKŁAMANĄ TELEWIZJE --TVN. Radze Panu chociaż trochę poczytać Niezależną pl. oraz pooglądać POLSKĄ telewizje-- TVP1--TVP2-- Telewizję Republika. To naprawdę Panu dobrze zrobi. W przeciwnym wypadku niedługo zacznie Pan wierzyć w to że Ziemia jest plaska i żądzom nami kosmici z Marsa i w całą resztę tego debilowatego bełkotu dla przygłupów. I zacznie Pan głosować na -PO-PSL-SLD-KGB-TVN literki w prawdzie trochę inne, ale to ta sama ANTYPOLSKA klika sterowana z Moskwy i Berlina na szkodę WOLNEJ I NIEPODLEGŁEJ POLSKI. Ruskim i Niemca silna i niepodległa Polska zawsze stała kością w gardle. Taka prawda.

TVN jest zydowski. Ta telewizje wraz z calym inwentarzem Kupil Zyd David nalezacy do Swiatowego Kongresu Zydow.

Bardzo przepraszam za naszego pacjenta, dorwał się do komputera w dyżurce. Przeczytałem jego wpisy i najmocniej Państwa przepraszam. Musimy zmienić terapię na bardziej inwazyjną.

Niedużo tych pedałujących ale Nowiny, jak zawsze, po stronie "POstępu" i nadają manifestacji kilku paranienormalnych wielkie znaczenie. Ale tradycja zobowiązuje-przecież startowaliście jako gazeta pzpr-owska.

Dzieci ubekow i TW

Co za młodzież, jak się dobrze im zapłaci to będą protestować. Jak się nie zapłaci to nie będą narzekać.

K,,,,,,,,a gdzie jest ORMO i ZOMO w moich latach nie bylo tego HW CO

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.