By na cmentarzu był porządek

By na cmentarzu był porządek

Zamierzasz posprzątać groby swoich bliskich przed Wszystkich Świętych? Zgłoś się do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jeleniej Górze, a otrzymasz bezpłatnie worki na odpady BIO.

Worki będą wydawane przy głównym wejściu na stary cmentarz przy ul. Sudeckiej oraz przy portierni przy wejściu od ul. Mickiewicza 31 w dni powszednie od 13 do 31 października w godz. 9.00 do 17.00, a także przy pomieszczeniu socjalnym w kaplicy na nowym cmentarzu przy ul. Sudeckiej.
– Prosimy o umieszczenie wypełnionych worków liśćmi w pojemnikach opisanych „odpady BIO” - informuje Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy MPGK.
Dodał, że na cmentarzach zwiększona zostanie również liczba pojemników na odpady.

Komentarze (4)

Niech zatem MPGK Zadba o to, by na cmentarzu starym i nowym oraz na pozostałych cmentarzach w mieście nie było tyle drzew i nasadzeń, a ludziom,zwłaszcza tym starszym będzie łatwiej utrzymać porządek.

ciekawe dla czego na cmentarzach nie sa segregowane smieci. brak pojemnikow na plastik, szklo i bio - to jakas kpina. zwlaszcza ze przeciez w takim miejscu jak cmentarz, rodzaj smieci, jest ciagle taki sam. czyzby zawililec i jego kolesie od spolek miejscik, byli az tak tepi, aby to wymyslec ?

.. za moich czasow,gdy przyjechalem na Ziemie Odzyskane to nie bylo jeszcze Polskiego cmentarza.Pamietam,jak sp.Aniela
pasla swoja trzode na Cmentarzu Zydowskim przy ul.Swierczewskiego,a teraz,co sie porobilo,szkoda pisac

na cmentarzach są pojemniki BIO ale większość buraków nie stosuje się do tego.ponadto w pojemnikach jest wszystko gruz kostka brukowa ziemia.kiedyś zwróciłem gościowi uwagę że śmieci bio wrzuca do innego pojemnika powiedział że mogę sam sobie przerzucić jak mi się nie podoba.podejrzewam że był to kat z 19.51 bo widząc jego komentarz sądzę że miał problem z odczytaniem napisów na pojemnikach

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.