Na pucharowy mecz Karkonoszy za darmo

Trener Marek Siatrak (po lewej) zapowiada, że jego zawodnicy od pierwszych minut zaatakują rywala.

W najbliższy piątek (11 sierpnia) Karkonosze Jelenia Góra podejmują Pogoń Świerzawa w ramach rozgrywek Pucharu Polski. – Ten mecz kibice będą mogli obejrzeć za darmo – informuje zarząd klubu.

Rywal to jeden z czołowych zespołów ligi okręgowej poprzedniego sezonu. W poprzednim sezonie Pogoń uplasowała się w tabeli za Sudetami Giebułtów oraz Olimpią Kamienna Góra.

W przedsezonowych meczach sparingowych Karkonosze pokonały wspominane Sudety 2:1 natomiast drużyna Pogoni okazała się lepsza od Dębu Siedliska wygrywając 4:2.
Wiele wskazuje, że gospodarze wystąpią w końcu w najmocniejszym składzie. Dotąd bowiem trener Marek Siatrak mocno eksperymentował podczas meczów kontrolnych. Trener biało-niebieskich nie ukrywa, że jego podopieczni zaatakują rywala od pierwszych minut. – Dokonaliśmy dużych wzmocnień w przerwie letniej. Stać nas na dobrą i skuteczną grę, którą będziemy chcieli przekonać jak największą liczbę kibiców, że na tę drużynę warto stawiać i warto jej kibicować – Powiedział nam Marek Siatrak.
Mecz odbędzie się w piątek (11 sierpnia) o godzinie 18:30 na stadion przy ul. Złotniczej 12. Zarząd klubu zachęca kibiców do zabrania na to spotkanie swoich znajomych, członków rodzin, przyjaciół.