Na wieże turyści nie wejdą

Na wieże turyści nie wejdą

Z powodu koronawirusa nie będzie można wejść na wieżę widokową  w Radomierzu oraz na wieżę na zamku w Bolkowie. Turyści żałują, bo pogoda jest ładna i mieliby świetne zdjęcia okolic.

Wejścia na wieże są zbyt ciasne i nie udałoby się zachować wymaganych odległości miedzy turystami. Dlatego Urząd Gminy w Janowicach zdecydował, że wieża widokowa w Radomierzu w tegorocznym sezonie letnim będzie niedostępna dla zwiedzających. Tym samym nieczynna będzie również funkcjonująca w obiekcie gminna informacja turystyczna. Informacji turystycznej udzielać będzie pracownik Urzędu Gminy w Janowicach Wielkich: telefonicznie (75 75 15 124 wew.108), mailowo promocja@janowicewielkie.eu), bądź osobiście w holu budynku urzędu od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.
W Bolkowie na zamku turyści zwiedza tylko sale wystawowe. Może w nich przebywać maksymalnie cztery osoby. Wieża dziobowa jest zamknięta.

zamek-bolkow.jpg

Komentarze (1)

Oj panie wójcie, ale z pana oszust. To nie wina korona-wirusa że zamknęliście wieżę tylko nie było chętnego by tam siedział. Jak można zauważyć gmina Janowice Wielkie z turystyką się zwija. Szczyt sezonu, wakacje, brak słów szkoda gadać.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.