Napad z bejsbolem na salon gier

Napad z bejsbolem na salon gier

Do zuchwałego napadu na jeden z salonów gier w Gryfowie Śląskim doszło kilka dni temu. Sprawca przestępstwa zaatakował kijem bejsbolowym pracownicę kasyna i ukradł z sejfu gotówkę.

Do napadu doszło około godziny 2.00 w nocy. Zamaskowany i uzbrojony w kij bejsbolowy mężczyzna dostał się do wnętrza lokalu wyłamując drzwi. Następnie grożąc śmiercią pracowniczce salonu zmusił ją do wydania z sejfu 1500 złotych i uciekł.
Kobieta niemal natychmiast powiadomiła o zdarzeniu policjantów. Ci na podstawie zgromadzonych dowodów, w tym zapisów z kamer monitoringu ustalili sprawcę przestępstwa, a okazał się nim 32 – letni mieszkaniec Gryfowa Śl. Do jego zatrzymania doszło nazajutrz po napadzie. Sąd rejonowy w Lwówku Śląskim zadecydował, że mężczyzna na rozprawę w sądzie będzie czekał w areszcie śledczym, przez najbliższe trzy miesiące. Sprawcy grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (3)

A ta ukradziona gotówka to w 2zł czy 5zł była? :D Jak uciekał to mu kieszenie zwisały? :D

Salony to niby nielegalny temat...wiec w jaki sposob pracownica/wlasciciel slonu jest w stanie udowodnic ,ze bylo to 1,5 tys. PLN? :)

Policja na medal spisała się.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.