Narkoman doprowadził do kolizji z radiowozem

Narkoman doprowadził do kolizji z radiowozem

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego, który podejrzany jest między innymi o niezatrzymanie się do kontroli drogowej, naruszenie zakazu sądowego, znieważenie funkcjonariuszy oraz spowodowanie kolizji z radiowozem. Niewykluczone, że kierował autem będąc pod działaniem środków odurzających. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

7 sierpnia 2020 roku, około godziny 1.05 policjanci podczas patrolu na ul. Wolności w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Opel, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Policjanci postanowili sprawdzić podczas kontroli drogowej powód dziwnego zachowania kierującego i dali mu sygnał do zatrzymania. Kierujący zatrzymał się, a gdy policjanci podchodzili do auta, ten gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i ruszyli za nim. Kierowca jechał z dużą prędkością, łamał przepisy ruchu drogowego, przez co stwarzał zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników. Podczas ucieczki przyspieszał i gwałtownie hamował, zajeżdżał drogę i doprowadził do zderzenia z radiowozem, próbując zepchnąć go z drogi. W wyniku uderzenia w radiowóz stracił panowanie nad pojazdem i zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji. Tam go policjanci zatrzymali. Kierowcą okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Mężczyzna był wyraźnie pobudzony, agresywny i nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy. Jego zachowanie wskazywało że mógł on kierować będąc pod działaniem środków odurzających. Przyznał się, że chwilę wcześniej zażył metamfetaminę. W związku z tym pobrano mu krew do badań. W trakcie czynności okazało się, że 26-latek kierował wbrew zakazowi sądowemu, który obowiązuje go do 2022 roku oraz celowo zmienił tablice rejestracyjne w aucie.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione czyny grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Został objęty dozorem policyjnym.

Komentarze (12)

gnój

Zabierać gnojom pojazdy. Wystawiać na licytacji i otrzymane sumy przeznaczać na poprawę infrastruktury drogowej. Inaczej tego nie zatrzymamy. Jak ktoś pożycza samochód osobie z zakazem, to też niech ponosi konsekwencje. Najwyżej może później założyć gnojowi sprawę cywilną.

Ale energia ;) na budowie powinien pracować...

A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego Białorusinka wybrała azyl w Wilnie a nie w stolicznej Warszawie?

Czyżby obawiała się ekstradycji ze strony przyjaciela Putina narodowo socjalistycznego pis.bolszewika Kałczyńskiego i jego przestępczej grupy krzyworyja Moravitzkyego?

Kulawy i jego szajka to najgorsze ZUO jakie trafiło w Wolskę od zaborów.

Ale Ty jesteś debeściak. Ale im dowalasz. Krzyworyj Morawitzky. W tym przeszedłeś samego siebie. Jak to mówią: gieroj w necie p***a w świecie. Śmieciu.

Morawitzky na rozkaz małego fuhrera odwołał wirusa i elektorat Radia Maryja ruszył do urn wyborczych.Kto ponosi winę za śmierć obywateli zarażonych wirusem.Pisiory się wyprą.Wesela,pogrzeby i niedziela wyborcza.

Kiedy będziesz?????

I znowu dzielna milicja zbawila naród.

Czecholudek się przegrzał.

Ela P. Znow d*** daje kowary uważać ja swoje juz wiem ona sprzedaje albo d*** daje razem ze swoim panem Tomaszem uwaga uwaga uwaga Ela sypie na kazdego

to widzialem jak ja psy zawijały na kurnik a rano juz byla 23 osoby z d*** zaj***la

No ona razem z sasiadka bloku nizej ta to ma,za uszamu

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.