Nie czcił ojca i matki swojej

 Nie czcił ojca i matki swojej

30-letni mieszkaniec Kowar przez wiele miesięcy pastwił się nad swoimi rodzicami. Kres tej sytuacji przyniosła interwencja policji w czasie kolejnej awantury domowej. Mężczyzna trafił do aresztu, a późniejszy wyrok sądowy daje szansę, że rodzice będą mieli spokój przez dłuższy czas.

- Policjanci z komisariatu policji w Kowarach zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodzicami – informuje oficer prasowy jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowiska. – Stało się to podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzonych. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nadużywał alkoholu i narkotyków, które to substancje wyzwalały w nim agresję. Wszczynał wtedy awantury, podczas których wyzywał, szarpał, popychał, a także groził rodzicom pozbawieniem życia.
Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za znęcanie się psychiczne i fizyczne grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (13)

I bardzo dobrze. Odizolowac takiego co dreczy rodzine. Nie szkoda mi takich drani w ogole.

Mało! Tylko 5 lat? Za znęcanie się? Nad własnymi rodzicami?

a kto go tak wychował? teraz na nasz koszt ma być utrzymywany bo rodzice nieudolni wychowawczo byli? Jeszcze będą pisać prośby do prokuratora i sądu, że im syn koniecznie potrzebny w domu bo nie ma się kto nimi opiekować itp. wg mnie powinno się mu dać zakaz zbliżania do rodziców i z miejsca wymeldować z ich mieszkania. nakazać podjęcie pracy i leczenia a nie od razu do paki.

Włado pogadamy jak Ty dostaniesz w mazak od swojego dziecka,to wszystko zaczelo sie od gimnazjow,dzieci bez kontroli i wpływ starszych pozwoliło im na wszystko.zycie życie zycie

Oby Tobie sie taki synus nie trafil

Romanipen go nie obowiązuje?! Przecież to bare mageripena!

Gadzie minusują!

Powinno być: Nie czcił ojca i matki swej.

Ty, jako znaleziony w rowie, nie powinieneś się wypowiadać w tej kwestii.

Miłośnik siura swojego taty się odezwał

Naucz się używać kropki na końcu zdania (będziesz to miał w podstawówce), a dopiero potem się edukuj seksualnie. Nigdy na odwrót.

Obie formy (swojej, swej) tego zaimka dzierżawczego są uznawane za prawidłowe!

Tytuł na miarę gazetki parafialnej. To już nie można napisać że się znęcał? albo że jest podejrzanym o znęcanie się nad rodzicami? Niedługo w nj24 przeczytamy że cudzołożnik złapany - o gwałcicielu, a o złodzieju : pożądał rzeczy bliźniego :)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.