Niedzielny Poranek Muzyczny

Niedzielny Poranek Muzyczny

Jeleniogórska filharmonia zaprasza na kolejny Niedzielny Poranek Muzyczny dla dzieci i rodziców, który odbędzie się już w najbliższa niedzielę 7 lutego.

Tym razem na najmłodszą publiczność czeka specjalny program w wykonaniu kameralnego zespołu smyczkowego Filharmonii Dolnośląskiej zatytułowany „Instrumenty z duszą”. Podczas przedpołudniowego koncertu, który rozpocznie się o godz. 10.30, muzycy czarować będą dźwiękiem klasycznych instrumentów smyczkowych i odsłaniać ich tajemnice. Jednym z sekretów łączących królujące na scenie skrzypce, altówkę, wiolonczelę i kontrabas jest prawdziwa, drewniana dusza, którą kryje każdy z tych instrumentów - wspaniale brzmiących, m.in. także właśnie dzięki niej. Przekonać będzie można się o tym słuchając utworów granych w duetach, kwartecie i kwintecie.

Uwaga!
Dla czytelników „NJ” mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na Niedzielny Poranek Muzyczny „Instrumenty z duszą”. Rozdamy je osobom, które najszybciej zgłoszą się osobiście do sekretariatu redakcji w Jeleniej Górze przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 13 już dziś, czyli w piątek, 5 lutego, po godz. 14.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.