Nienawiść do właściciela audi

Nienawiść do właściciela audi

Zatrzymał kierującego pojazdem marki Audi, a następnie wskoczył na maskę i uszkodził szybę oraz lusterko. Swoim zachowaniem chuligan spowodował spore straty. Okazało się, że mężczyzna ma na koncie 2 inne uszkodzenia mienia wobec tej samej osoby. Teraz za te przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kowar zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o uszkodzenia mienia z pobudek chuligańskich.

Do zdarzenia doszło 2 czerwca 2020 roku w Kowarach. Mężczyzna na jednej z ulic zatrzymał kierującego pojazdem marki Audi, a następnie wskoczył na maskę, w wyniku czego uszkodził przednią szybę oraz lusterko. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 700 zł. Poszkodowany wezwał policję i sprawca został zatrzymany na miejscu przestępstwa.

Trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Okazało się, że mężczyzna wobec tego pokrzywdzonego dopuścił się jeszcze dwóch innych uszkodzeń mienia. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (5)

I SKUTECZNE wyegzekwowanie odszkodowania dla właściciela audi, Wysoki Sądzie.

To już raczej nie sąd karny, panie mądry.

Kiedy wprowadzi się szybką utylizację takich śmieci?

[quote=Anonimopty]Kiedy wprowadzi się szybką utylizację takich śmieci?[/quote]

Nie przesadzaj, wystarczy kamieniołom....

Jaka tam nienawiść. Głupota, narwanie i brak wyobraźni. Nienawiść to jest po przynajmniej kilkadziesiąt(!!!!) wpisów codziennie postUBeckich wściekłych z bezradności odchodów typu .bolszewik. Czekista, nihilscire i jeszcze paru innych. To jest nienawiść...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.