Nietypowe targi pracy i współpracy międzybiznesowej

Nietypowe targi pracy i współpracy międzybiznesowej

Będzie można poznać przedsiębiorców oraz zobaczyć, na co zwracają uwagę przy rozmowie rekrutacyjnej.

Targi odbędą się w czwartek 19 stycznia w klubie Kwadrat Jeleniogórskiego Centrum Kultury (początek o godz. 14.30). Będą nietypowe ze względu na sposób ich przeprowadzenia. Wydarzenie organizowane przez KS Karkonosze Jelenia Góra oraz firmę Platinum Eye zostanie podzielone na dwie części. Pierwsza będzie wzorowana na zabawie „szybkie randki”. Uczestnicy będą mieć 90 sekund na rozmowę z potencjalnym pracodawcą. Tylko od nich zależy, czy przedsiębiorca zdecyduje się na dalszy, bardziej szczegółowy kontakt. W drugiej to przedsiębiorcy będą ze sobą rozmawiać i poszukiwać płaszczyzn do wzajemnej współpracy.

– Powołując do życia klub biznesu, zapewnialiśmy naszych partnerów, że tylko kwestią czasu jest kiedy zaczniemy się regularnie spotykać, by wspólnie szukać rozwiązań, które ułatwią prowadzenie codziennej działalności gospodarczej – mówi Konrad Ambroży, wiceprezes Karkonoszy Jelenia Góra. – Po konsultacji ze współorganizatorem wydarzenia firmą Platinum Eye wspólnie podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu zakresu tematycznego spotkania o część, w której nasi partnerzy będą też poszukiwać pracowników. W sytuacji, w której na rynku pracy w Jeleniej Górze, zgodnie z aktualnymi danymi pozostało niewielu bezrobotnych, do współpracy zaproszone zostały również samorządy studenckie. Wierzymy, że spotkanie okaże się sukcesem i już niebawem spotkamy się na kolejnych tego typu wydarzeniach w jeszcze szerszym gronie.
Liczba miejsc zarówno wśród wystawców jak i uczestników jest ograniczona, dlatego warto pośpieszyć się z decyzją o uczestnictwie. Zapisy pod numerem telefonu 606 223 056 lub droga mailową: konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl.

Komentarze (8)

1,2,3 bezrobotni hejterzy na start !

Do listy osób -kandydatów na "Człowieka roku 2016" proponujemy bezdomnego Edzia spod wiaduktu na Jana Pawła II , bez pieniędzy ,wsparcia i domu przeżył w tym mieście cały rok 2016 ,a tych lat ma już na koncie kilka. Kto może się z Nim równać ?! To największe osiągnięcie w tym mieście .Podobnych rekordzistów jest więcej !

przedstawienie sie w 90 sekund za 10zl - swetny pomysl, dla organizatorow

ja skorzystam.
dojeżdżając na jedną rozmowę kwalifikacyjną wydawałem więcej.
teraz mam 20 w jednym miejscu.

Na te rozmowe tez bedziesz musial dojechac.
Skad wiesz, ze bedziesz mial 20 rozmow?
Nawet nie wiesz jacy to przedsiebiorcy i w jakiej branzy szukaja ludzi.
Przez 90 sekund bedziesz np mowil jak sprawnie pomykasz wozkiem widlowym, usmiechasz sie do klienta, tworzysz strony www itp. Na koniec potencjalny pracodawca powie, sorry ale ja szukam stolarza meblowego, ciesle albo inzyniera sanitarnego

Wiem bo znalazłem wydarzenie na facebooku, widzę kto potwierdza i na jakie stanowiska szuka ;)
warto czasem pogrzebać głębiej zamiast od razu skrytykować ciekawą i nowoczesną jak na nasz grajdół imprezę.
Pozdrawiam !

Jezeli sadzisz, ze 90-sekundowa randka w ciemno pomoze Tobie znalezc prace to zycze powodzenia.
Podejrzewam jednak, ze masz cos wspolnego z organizatorem tej imprezy. To zaden zarzut, nawet gratuluje, ze udalo sie zorganizowac taka ciekawa i nowoczesna impreze. Mam nadzieje, ze pochwalisz sie efektami.

Jeżeli w Jeleniej Górze nie ma bezrobocia to proponuję zlikwidować Urząd Pracy , no ale wtedy powstanie problem bezrobocia bo co zrobić z taką armią przyzwyczajonych do ciepłych stołków urzędasów?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.