Nieudany włam do kościoła

Nieudany włam do kościoła

www.wroclaw.hydral.com.pl)" border="1" height="142" hspace="5" src="/images/nj24_2/woj1.jpg" vspace="5" width="250" />Nie udał się trzem rabusiom skok na kościół pw. św. Wojciecha na jeleniogórskim Zabobrzu. Dziś w nocy próbowali włamać się do świątyni, ale wystraszył ich alarm. Niedługo potem siedzieli już w policyjnym radiowozie.

Wnętrze kościoła pw. św. Wojciecha (fot. K.Piotrowski - <a href=www.wroclaw.hydral.com.pl)" src="/images/nj24_2/woj1.jpg" align="left" border="1" height="142" hspace="5" vspace="5" width="250">Nie udał się trzem rabusiom skok na kościół pw. św. Wojciecha na jeleniogórskim Zabobrzu. Dziś w nocy próbowali włamać się do świątyni, ale wystraszył ich alarm. Niedługo potem siedzieli już w policyjnym radiowozie.

Około godziny 3.30 proboszcza zabobrzańskiej parafii obudził alarm, który uruchomił się po tym, jak włamywacze wybili okno i weszli do kościoła.

Sygnał wystraszył ich jednak i uciekli. Ale ksiądz zobaczył, jak uciekają. Szybko powiadomił policję i powiedział, jak mniej więcej byli ubrani. Na miejsce pojechało kilka radiowozów, a policjanci rozpoczęli przeszukiwanie okolic kościoła. Piętnasto-, siedemnasto- i dwudziestojednolatek zostali zatrzymani w pobliżu szkoły podstawowej nr 11. Najmłodszy sprawca odpowie przed sądem dla nieletnich, a pozostałym za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi nawet do 10 lat więzienia.

Komentarze (3)

KARA BOSKA!!!

:lol: Brawa dla policjantów;a Sąd powinien przykładnie ukarać

jaki sąd dla nieletnich?do kamieniołomów gnoi,żeby wiedzieli jak uczciwie zapracować na chleb. :angry:

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.