Nowiny samorządowe na nj24.pl

Nowiny samorządowe na nj24.pl

W serwisie informacyjnym nj24.pl publikujemy wiele artykułów na najróżniejsze tematy. Ważne miejsce wśród nich zajmują informacje dotyczące działalności samorządów lokalnych. Dla uporządkowania i ułatwienia odnajdywania tych właśnie treści, szczególnie ważnych dla mieszkańców regionu, w głównym menu naszego portalu już w chwili jego uruchomienia stworzyliśmy specjalną zakładkę tematyczną „Samorząd". Teraz bezpośrednio do niej prowadzi specjalny baner „Nowiny samorządowe”, umieszczony na prawym panelu strony głównej naszej witryny. 

Jak działa nasza zakładka sprawdziś można także TUTAJ

  

„Nowiny samorządowe” wyróżniliśmy w ten szczególny sposób, by dodatkowo pomóc internautom w szybkiej nawigacji i umożliwić błyskawiczne dotarcie do aktualnych i archiwalnych informacji związanych z funkcjonowaniem samorządów miast, gmin, powiatów i województwa dolnośląskiego. To także forma wyselekcjonowania z bogatego zbioru naszych publikacji wiadomości szczególnie istotnych dla funkcjonowania lokalnych społeczności, cieszących się dużym zainteresowaniem Czytelników.

Kliknięcie w baner „Nowiny samorządowe” na skróty przenosi użytkowników serwisu do zbioru publikacji, wśród których znaleźć można materiały dziennikarskie a także odpowiednio oznaczone artykuły sponsorowane, których publikację zlecają nam samorządy. Jednocześnie przypominamy, że na życzenie zleceniodawców, automatycznie wyłączana jest możliwość dodawania komentarzy pod publikacjami płatnymi. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.