Nowy komendant jeleniogórskiej Straży Miejskiej

Fot. UM Jelenia Góra

Piotr Wałczyk (na zdjęciu z prawej obok prezydenta miasta Jerzego Łużniaka)  jest od 1 czerwca nowym komendantem Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Nowy komendant Straży Miejskiej w Jeleniej Górze wcześniej związany był z jeleniogórskim garnizonem policji. Pełnił w nim funkcję zastępcy komendant i odpowiadał między innymi za pion kryminalny.

Komendantem jeleniogórskiej Straży Miejskiej został w procedurze naboru. " Kandydat Pan Piotr Wałczyk spełnił wymagania określone w ogłoszeniu o naborze, posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe. Pan Piotr Wałczyk wykazał się dużą wiedzą i znajomością zagadnień z zakresu działania i funkcjonowania Straży Miejskiej" - napisano w uzasadnieniu.

Zastępcą nowego komendanta będzie Jacek Winiarski dotychczas pełniący obowiązki komendanta Straży Miejskiej.

Komentarze (18)

Wypadałoby napisać dlaczego ten wybitny policjant nie jest już związany z jeleniogórskim garnizonem policji.

Nie wiesz dlaczego?
Pewnie za służbę w policji bierze niezłą emeryturę. Emerytura + praca w straży miejskiej to jakieś 150 - 170 % ( tak przypuszczam)dotychczasowej kasy.

Co da przyklejenie kolejnej postaci do stołeczka skoro działalność Straży Miejskiej jest znikoma. Zlikwidować tę drogą instytucję stołeczków .

Straż miejska - instytucja całkowicie bezużyteczna, generująca ogromne koszty - miejsce dla nieudaczników którzy nie dostali się do policji a majacy aspiracje oraz dla koleżków - tak jak w tym przypadku..... zamknąć tę niepotrzebną instytucje raz na zawsze

park/siłownia przy ul. Kurpińskiego/Zabobrze- każdego wieczora, chlanie, darcie mord, niszczenie sprzętu...Nowy Panie Komendancie- zapraszamy

Normalka. chołota z zabobrza

Słuchajcie trolle moskiewsko-pisowskie!
Ten Komendant to nie pomocnik młodszego aptekarza, nad którym starszy oficer Wojska Polskiego pod groźbą wyrzucenia z armii, musiał trzymać parasol, żeby mu kropla deszczu na wypomadowaną glacę nie spadła. Nie jest to też przedszkolanka wsadzona na wysoki stołek w Polskiej Grupie Zbrojeniowej w miejsce wyrzuconych wreszcie komunistycznych inżynierów (po co nam tacy). Uczyliśmy kiedyś Francuzów jeść nożem i widelcem, mamy młodych wybitnych funkcjonariuszy z "dobrej zmiany", to z takimi komunistami i złodziejami, jak nowy Komendant Straży Miejskiej, trzeba nareszcie skończyć. Niech Jarosław I Sprawiedliwy wprowadza w końcu do Warszawy Budapeszt (oby nie Piong Giang).

Te chadec, a co ty tak żale swe tutaj wylewasz? Mamusia poszła do pracy i nie ma komu przytulić? Poszukaj po szufladach, może gdzieś jakiś batonik albo ciasteczko leży - to ci poprawi humor. I naucz się akceptować czyjeś zdanie, bo nie jesteś wyrocznią i to może właśnie twoje słowa są kłamstwem, oszczerstwem i nic nie wartą papką a tym swoim wywodem po prostu poklepałeś po ramieniu znajomka.

To mówisz, że nigdy nie było bartusia?! Kłamali?! Kanalie!

Co za ubóstwo umysłowe rozmówców, idźcie raczej na rekolekcje ojców pedofili. Prezes Jarosław I osiągnął, co zamierzał, bądźcie jego wiernymi rycerzami. W IPN-ie i CBA na pewno was zarejestrują i nigdy wam tego nie zapomną.

Mam nadzieję, że inteligentni respondenci rozróżniają prawdziwych komuchów i złodziei od tych których wytypował wybitny europoseł PIS wraz z I prezesem

do olixa: zaszczytem jest mieć takich znajomków,jak nowy Komendant SM. Całe szczęście, że nie wywodzi się z WOT Antoniego, "najwybitniejszych synów narodu" wytypowanych i wyszkolonych do zatrzymania zielonych ludzików ze SPECNAZU.

W miastach i gminach porządku powinny pilnować firmy ochroniarskie. Ogłaszać przetarg jak na usługe i podpisywać kontrakt z firmą.

Firmy ochroniarskie - rękami oderwanymi od pługa, jak WOT, ruscy pouciekają na sam widok

firmy ochroniarskie mają różną oferte. Od osób z niepełnosprawnością, które mogą pełnić funkcje w marketach, parkingach, magazynach aż do spec-jednostek biorących udział na wojnie razem z regularną armią. Zależy od wymagań klienta.
Do pilnowania w mieście i jako drogówka spradziliby sie o wiele lepiej od państwowej policji i byliby tańsi o połowe.

Na pewno byliby lepsi, nie wiadomo tylko, za jakie pieniądze, oby tylko nie za takie, za jakie z naszych podatków chronią najjaśniejszego prezesa

Do czego ta "dobra zmiana" doprowadziła, pora umierać, z czego prezes odnowiciel bardzo by się cieszył

Mialczal miaczal wszedzie, aż wymialczal

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.