Olimpia znowu na remis

Olimpia znowu na remis

Olimpia Kowary w tym sezonie specjalizuje się w remisach, odniosła ich już sześć, z czego w minioną sobotę piąty z rzędu!

Tym razem jednak po ostatnim gwizdku kibice mieli powody do zadowolenia. Raz, że rywalem był lider – rezerwy Miedzi Legnica. Dwa, że Olimpia przegrywała już 1:2 ale w doliczonym czasie gry bramkarza rywala pokonał strzałem głową Marcin Smoczyk. Miedź II przyjechała wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny (Tażyna, Garucha i Bartczak), z kolei kowarzanie byli osłabieni brakiem Szujewskiego, Udoda i Zielińskiego (kontuzje). W dodatku już w 11 minucie boisko musiał opuścić Zatylny (skręcenie stawu skokowego). Zmienił go 17-letni Sebastian Kędzierski i zanotował wejście smoka: kilka minut później wyprowadził Olimpię na prowadzenie. Niedosyt jest taki, że to Olimpia nadawała ton grze i stworzyła więcej sytuacji. W bramce Miedzi grał wychowanek Szkółki Piłkarskiej Gol i były zawodnik Karkonoszy Robert Winogrodzki.

 

Olimpia Kowary – Miedź II Legnica 2:2 (1:1)

Bramki: Kędzierski 12', Smoczyk 90'+2 oraz Murawski 34', Bany 68'

Sędziowali: Marcin Tomalski jako główny oraz Konrad Zawadzki i Szymon Cienki.

Widzów: 300

Olimpia: Gąsiorowski - Smoczyk, Kraiński, Kuźniewski, Han, Bębenek, Nowiński (70' Rudnicki), Zatylny (11' Kędzierski), Zagrodnik, Milczarek, Krupa (81' Szaraniec).

Miedź II: Winogrodzki - Księżniakiewicz, Oleksa (46' Garuch), Tanżyna, Grittner, Bartczak, Wichłacz, Bany, Kiełpiński (77' Kulikowski), Zatwarnicki (86' Pilarowski), Murawski (88' Wasilewski).

nj01.jpg
nj03.jpg
nj04.jpg
nj05.jpg
nj06.jpg
nj07.jpg
nj08.jpg
nj09.jpg
nj10.jpg
nj11.jpg
nj12.jpg
nj13.jpg
nj14.jpg
nj15.jpg

Komentarze (6)

Ale ze reszta drużyny to prawie wszyscy juniorzy to Pan redaktor nie podał!!!!!

Czyszczenie powierzchni wanny miasto Mińsk

What do you think about this site? http
I think it is nice!!!

http

Free Sex Dating, register here http

Xnxx prima madura vintage anal.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.