Ostatni mecz Karkonoszy w tym sezonie

Ostatni mecz Karkonoszy w tym sezonie

Już w najbliższą sobotę (10 czerwca) o godzinie 17. piłkarze Karkonoszy rozegrają ostatni mecz w tym sezonie IV ligi przed własną publicznością.

Rywalem biało-niebieskich w 29. kolejce Saltex IV ligi będzie Stal Chocianów. Obie drużyny mają po 39 punktów i sąsiadują w tabeli. W tej chwili wyżej jest Stal, która wygrała w pierwszej rundzie u siebie z Karkonoszami 2:1. Jeleniogórzanie są na fali zwycięstw i z pewnością będą chcieli zrewanżować się za tamten mecz, a przy okazji godnie pożegnać z publicznością.

Podczas spotkania obie drużyny będą wyprowadzane przez wychowanków klubu ze Złotniczej, a dzieci, które przyjdą na mecz z rodzicami będą mogły skorzystać z mobilnego boiska usytuowanego przy płycie głównej Parku Sportowego Złotnicza.
W ostatniej kolejce Karkonosze grają na wyjeździe ze Sparta Grębocice, która obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli i ma 40 punktów. Jeleniogórzanie mają więc szansę na zakończenie sezonu na wysokim, 6. miejscu. Wystarczy wygrać i ze Stalą i ze Spartą. Trzymamy kciuki!

Komentarze (1)

Wysokie 6 miejsce w 5 lidze dla 80 tysięcznego miasta to faktycznie sukces. Też trzymam kciuki :)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.