Oszukała dziesiątki osób

Oszukała dziesiątki osób

Przynajmniej 87 osób padło ofiara pochodzącej z Jeleniej Góry oszustki internetowej. 22-letnia kobieta oferowała do sprzedaży odzież, ale zamówione produkty nie docierały do kupujących.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 22-letnią jeleniogórzankę podejrzaną o oszustwa – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Policjanci ustalili, że kobieta w okresie od września ubiegłego roku do maja br. na różnych portalach internetowych oferowała do sprzedaży głównie odzież damską w różnych cenach. 22-latka pobierała od zainteresowanych pieniądze, które wpłacali jej na konto bankowe. Kobieta jednak z umowy nie miała zamiaru się wywiązać i towaru nie dostarczała. W ten sposób oszukała co najmniej 87 osób z całej Polski na łączną kwotę około 8000 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Jeleniogórzance za oszustwa grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (2)

Poczta Polska ma w plecy 70 milionów, a Sasin (v-ce premier!) biega po wolności i robi sobie make-up, za 10 tyś! No, ale "co wolno wojewodzie to nie tobie smr....e"!

Coś tobie się pomyliło bo to wina tego marszałka senatu z PO on to uczynił a nie kto inny. I nie wypisuj tych bzdur bo w nie nikt rozumny nie wierzy. No chyba, że ci z PO-PSL-SLD-KGB-TVN a to ci dopiero mondrale--awangarda świetnie wykształceni i obyci to oni w to na pewno wierzą. Taka z nich A wangarda Ś wietła i N owoczesna. Ale jaja. Ale jaja. Gdzie wy tych debili znajdujecie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.