Oto gwałciciel. Kto wie, kim jest?

Oto gwałciciel. Kto wie, kim jest?

Czterech mężczyzn porwało młodą kobietę z ulicy, siłą wciągnęli do samochodu a następnie wywieźli do lasu. Tam jeden z nich brutalnie ją zgwałcił. Policja i prokuratura poszukują sprawcy. Niżej podajemy portret pamięciowy.

Ta sprawa wstrząsnęła Kamienną Górą. Młoda kobieta, w wieku ok. 20 lat wracała z dyskoteki, na której jej koleżanka obchodziła urodziny. Do zdarzenia doszło ponad tydzień temu, w nocy. Dziewczyna szła pieszo, bo na postoju taksówek nie było ani jednej. W pewnym momencie podjechał vw golf. W nim siedziało czterech młodych mężczyzn.

- Jeden z nich wysiadł i siłą wciągnął dziewczynę do samochodu – mówi Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Następnie sprawcy wywieźli przerażoną dziewczynę do lasu w okolicach Kamiennej Góry. Tam stało się najgorsze – jeden z mężczyzn zgwałcił dziewczynę. - Dwóch w tym czasie wysiadło z samochodu, trzeci – który został – pomagał koledze i przytrzymywał próbującą się bronić ofiarę – dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Kamiennej Górze.

Następnie sprawcy porwania zostawili dziewczynę w lesie i odjechali.
Kamiennogórska policja wydała komunikat, w którym opisała sprawców.
- Pierwszy był w wieku około 20-25 lat , wzrost około 185 cm. szczupłej budowy ciała. Był ubrany w bluzę i ciemne dżinsy. Włosy miał krótkie, ciemne, postawione na żel w tzw. „irokeza” - mówi mł. asp. Waldemar Oszmian, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. - Drugi sprawca ubrany był w ciemną bluzę z dużym napisem z przodu wkładaną przez głowę, krótkie ciemne włosy, średniej budowy ciała. Miał pseudonim „Cygan”. Charakterystyczny znak – brak jednego zęba z przodu.

Trzeci sprawca posiadał na głowie czarną chustę, związaną w połowie głowy tak, że widoczna była ogolona przynajmniej ta część głowy, lecz nie jest wykluczone, że był cały ogolony na łyso. Otyły i „pucowaty”. Ubrany w rozpinaną kurtkę.

Czwarty sprawca w wieku około 20-25 lat, miał ciemne, krótkie włosy. Był zadbany. Ubrany był w bluzę i dżinsowe spodnie. Miał pasek od spodni z charakterystyczną metalowa klamrą zamykaną w ten sposób, że końcówkę paska wkładało się do klamry i przesuwało w bok. Na szyi z prawej strony mężczyzna miał tatuaż jakby niedokończony, a przedstawiający zarys głowy ludzkiej. Mężczyzna był dobrze zbudowany i bardzo silny.
Wiadomo też, że vw golf był koloru czarnego, miał przyciemniane tylne szyby i przerobiony tłumik. Wewnątrz samochodu było charakterystyczne radio podświetlane na niebiesko.

- Sprawcy mogli być widziani przez uczestników dyskoteki odbywającej się tej nocy w restauracji – hotelu w Kamiennej Górze – informuje Waldemar Oszmian. - Policjanci ruchu drogowego patrolując ulice miasta zauważyli tamtej nocy dziwne jadący samochód osobowego m-ki VW golf II.

Jak na razie, sprawców nie udało się zatrzymać. Na zlecenie prokuratury sporządzono portret pamięciowy potencjalnego gwałciciela.

Ktokolwiek posiada informacje dotyczące sprawców bądź też w przedmiocie opisanego pojazdu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamiennej Górze – telefon alarmowy 997, lub (075) 744 68 88 lub najbliższą jednostkę policji. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze – telefon (075) 644 84 20.

Komentarze (8)

frajerzy!!!!!

Banda wyrostków, jak można w takim gwałcie znaleźć przyjemność... do wykastrowania zboczeńców. :angry:

w kryminale jak sie znajda poczuja co to znaczy gwałcic asz im dupska pekna tam dla takich jest sprawiedliwosc

szkoda dziewczyny,ze ja to spotkalo.Nasze prawo w takich sprawach za mala kare wymierza.

tylko zabić takich

straszne...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.