Palił plastik i inne odpady

Palił plastik i inne odpady

Nic nie robią sobie z apeli o niezatruwanie środowiska. Jeleniogórska straż miejska w ostatnich dniach kilkakrotnie interweniowała w sprawie zadymienia na ogródkach działkowych przy ulicy Działkowicza.

Najbardziej utkwiła im w pamięci interwencja z czwartku (23 sierpnia). Strażnicy spotkali się z prezesem ogródków działkowych, który wskazał źródło zadymienia. – Okazało się, że jeden z działkowców po zrobieniu porządków podpalił wszystkie śmieci, w tym sporą ilość odpadów plastikowych – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. W zdumienie strażników wprawił odpowiadając na pytania, dlaczego to zrobił. – Oświadczył, że to ktoś inny podpalił te śmieci a on właśnie przyszedł na działkę, aby je zgasić – dodał A. Wilimek.

Po krótkiej rozmowie jednak zmienił stanowisko i przyznał się do wszystkiego. Przyjął 500-złotowy mandat karny i zagasił ogień.
 

See video

Komentarze (11)

Na tych działkach w regularnych odstępach coś palą. Radzę straży miejskiej regularnie patrolować te ogródki.

Radzę SM jak już robi film to telefon trzymać poziomo. Wgląda profesjonalnie i ogląda się komfortowo. Wystarczy pomyśleć

Oświadczył, że to ktoś inny podpalił te śmieci, ale ostateczniezmienił zdanie. Chłopina nie należy do PISu, i po prostu nie umie kłamać

A Ty jesteś z PO i lubisz kasztany...

Regularnie na jesień spalam pozostałości roślinne,ale tylko roślinne. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się szkodników i zagrzybionych części roślin. Na wszelki wypadek mam na patyku ze dwie kiełbaski. Niech mi ktoś powie ,że nie wolno sobie kiełbaski upiec. :-)

nie ma to jak kiełbaski pieczone nad palonymi grzybami i pleśnią :)

Nie zrozumiałeś, nikt nie piecze, kiełbaski są na wszelki wypadek, jako wykręt dla SM :-)

W Janowicach miedzy ulicą Demokratów a Krótką pan Artur pali smieci i inne rzeczy.Czy można coś z tym zrobić?Dym bardzo gryzie w gardło i w nosku kręci:(

Czy to aby ten sam pan Artur, któremu przeszkadza dym z kominów?

A ty nie potrafisz zadzwonić na policję? Forum nie jest od użalania się. Skoro widzisz i jesteś pewny spalania śmieci to zgłoś to tam gdzie trzeba.

W końcu zamknęli tego chwasta Wojtka z Orzeszkowej który zatruwał życie sąsiadom. W końcu nastała cisza spokój na Czarnym.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.