Paser wyciągnięty spod łóżka

Paser wyciągnięty spod łóżka

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał przedmioty pochodzące z przestępstwa. Wartość odzyskanych rzeczy wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Był on również poszukiwany przez inną jednostkę policji. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w sprawie przestępstw przeciwko mieniu, jakie miały miejsce na terenie Jeleniej Góry i okolic ustalili, że część skradzionego mienia może znajdować się na posesji, gdzie mieszkał 33-latek. Kiedy policjanci zapukali do jego mieszkania, mężczyzna chcąc uniknąć konfrontacji z nimi, ukrył się pod łóżkiem. To jednak nie umknęło uwadze funkcjonariuszy. Policjanci dokładnie przeszukali miejsce zamieszkania podejrzanego. Zabezpieczyli złącza ciesielskie, skradzione z terenu budowy, o wartości 10 tys.zł, a także inne materiały budowlane i elektronarzędzia, które pochodziły z terenu kolejnej budowy. Ujawnionoponadto inne przedmioty, które również mogą pochodzić z przestępstwa. W trakcie wykonywanych sprawdzeń okazało się, że 33-latek był poszukiwany przez policję ze Złotoryi do czynności procesowych oraz ustalenia miejsca pobytu.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzuty paserstwa, za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.