Patryk Vega chce rozwiązać tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk

FOT.FB Patryk Vega

Znany reżyser zamieścił na swoim FB apel do internautów: "Stwórzmy razem największe internetowe śledztwo". Informacje, które otrzyma reżyser w sprawie tajemniczej śmierci Magdeleny Żuk, mieszkanki Bogatyni,  mają być wykorzystane przy jego najnowszym paradokumentalnym filmie.

Od śmierci Magdaleny Żuk w w egipskim kurorcie Marsa-Alam wkrótce miną 4 lata. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez jeleniogórską prokuraturę i zostało przedłużone do 30 czerwca br. Patryk Vega  zamierza zrealizować film o tajemniczym zgonie Magdaleny. O pomoc zwrócił się do internautów, apelując o jakiekolwiek informacje, które pomogłyby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Należy je wysyłać na mejla, który podał na FB pod hasłem "Prawda o Magdalena Żuk". Wpis zatytułował "Dlaczego Magdalena Żuk musiała umrzeć. Rozwiążmy razem tę sprawę".

Przypomnijmy: 27-letnia Polka, mieszkanka Bogatyni,  25 kwietnia 2017 roku poleciała na wycieczkę do egipskiego kurortu Marsa Alam. Po kilku dniach jej narzeczonego, który miał z nią kontakt telefoniczny, zaniepokoiło jej zachowanie. Magdalena Żuk trafiła w końcu do szpitala ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Tam zmarła na skutek obrażeń odniesionych w wyniku upadku z dużej wysokości. Prowadząca sprawę Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, na podstawie sekcji zwłok i badań laboratoryjnych potwierdziła, że przyczyną zgonu był upadek z wysokości. Badania wykluczyły również, że kobieta padła wcześniej ofiarą gwałtu lub innej formy przemocy.Śledztwo w tej sprawie trwa.

Komentarze (5)

Czekanie na scenariusz, że kraj się wykrwawi, że PiS się kompletnie zaplącze, a być może po drodze zrealizuje się scenariusz, że Kaczyńskiemu opłaci się odpalić bombę i wyprowadzić nas z UE i wprowadzić w objęcia Putina, to jest ryzyko, którego nie wolno podejmować – mówił Szymon Hołownia

A zbiegły pacjent nadaje...

Jak vega nakręci film to zobaczymy Magdę na Jachcie

Wg mnie za jej dziwnym zachowaniem stoi jakiś narkotyk, ale czy zażywała, czy przemycała jako połyk, czy jej podano - tego nie wyjaśni się bez przesłuchań z użyciem wariografu ponownie wszystkich świadków. Z tej bezsensownej śmierci już zrobiono teorię spiskową a kolejne osoby próbują na niej Robić pijar.

A może niech pan Patryk Vega rozwiąże tajemnicę śmierci, a raczej morderstwa pana Leppera. Żyjemy w chorym kraju bezprawia gdzie sprawiedliwości niema a jedyną sprawiedliwością jest łapówkarstwo i pieniądze. Jeleniogórska prokuratura coś o tym wie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.