Pech Karkonoszy w Strzegomiu. A jak będzie w Chocianowie?

Pech Karkonoszy w Strzegomiu. A jak będzie w Chocianowie?

Niezwykle ważne spotkanie czeka w najbliższą niedzielę (6 maja) piłkarzy Karkonoszy Jelenia Góra. Grają na wyjeździe ze Stalą Chocianów. To mecz z tych o sześć punktów.

Stal zajmuje 5. miejsce w tabeli i ma 38 punktów, Karkonosze są na 7. miejscu i maja 34 oczka. W przypadku zwycięstwa, biało-niebiescy zbliżą się do rywala. W przypadku przegranej strata będzie bardzo trudna do odrobienia.

Kibice mogą mieć nadzieję na dobry wynik, gdyż jeleniogórzanie ostatnio prezentują się nieźle. Rozgromili u siebie 8:0 kamiennogórską Olimpię a we wtorek (1 maja) przegrali minimalnie na wyjeździe z AKS-em Strzegom. Szkoda tej przegranej tym bardziej, że rywal był w zasięgu podopiecznych Marka Siatraka a stracili oni gola po kuriozalnej akcji. Z linii pola karnego strzelał Marcin Kokoszka, piłka odbiła się jeszcze od Raivisa Vitolnieksa i zupełnie zmyliła Oskara Wieliczkę.
Jeleniogórscy kibice będą mogli zobaczyć Karkonosze w akcji w sobotę (12 maja). O godz. 17. na stadionie przy ul. Złotniczej podejmą oni Górnika Boguszów Gorce, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

AKS Strzegom – Karkonosze Jelenia Góra 1:0 (1:0)
bramka: Kokoszka 44'
AKS: Słowik – Durajczyk, Emeka (73' Szerszeń), Sobczak (73' Bałut), Serweciński, Domaradzki, Sadowski (90' Lewandowski), Morawski, Krupnik, Kokoszka, Chrapek.
Karkonosze: Wieliczko – Kuźniewski, Proietti, Matuszewski, Vitolnieks (86' Staniszewski), Lekszycki (53' Poszelężny), Giziński, Bębenek, Turczyk, Gałach, Firlej.

rz01.jpg
rz02.jpg
rz03.jpg
rz04.jpg
rz05.jpg
rz06.jpg
rz07.jpg
rz08.jpg
rz09.jpg
rz10.jpg

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.